Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP] folmularz
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
KOSMOS
Mam taki formularz i potrzebuje do niego skrypt który zapisze dane
CODE

<form name="dodawanie" method="post" enctype="multipart/form-data" action="zapis.php">
<table border="0" cellpadding="3" style="border-collapse: collapse" cellspacing="1" width="50%">
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><span class="tekstbialy">nazwa ROWERsa</span><br><input type="text" name="nazwa" value style="width:200;height:19;"></td></tr>
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><span class="tekstbialy">hasło</span><br><input type="password" name="haslo" value style="width:200;height:19;"></td></tr>
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><span class="tekstbialy">e-mail</span><br><input type="text" name="mail" value style="width:200;height:19;"></td></tr>
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><span class="tekstbialy">sk&d</span><br><input type="text" name="skad" value style="width:200;height:19;"></td></tr>
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><span class="tekstbialy">foto ROWERsa</span><br><input type="hidden" name="MAX_FILE_SIZE" value="6144"><input type="file" name="foto" style="width:300;height:19;"></td></tr>
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><span class="tekstbialy">foto rowera</span><br><input type="hidden" name="MAX_FILE_SIZE" value="10240"><input type="file" name="fotor" style="width:300;height:19;"></td></tr>
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><span class="tekstbialy">opis</span><br><textarea rows="5" name="opis" style="width:300;height:95;"></textarea></td></tr>
<tr><td align="center" bgcolor="#1C62A8"><a class="menus" href="#" onclick="document.forms.dodawanie.submit();">DODAJ</a></td></tr>
</table>
</form>

Che zapisać to do pliku w takiej formie
QUOTE
$nazwa!*!$haslo!*!$mail!*!$skad!*!$opis

mam problem z zapisem FOTO1 i FOTO2. Powinny być to tylko pliki JPG dobrze by było z ograniczenie rodzielczości i żeby nazwa FOTO1 była $nazwa.jpg a FOTO2 $nazwa-r.jpg
Olórin
prosciej by bylo r-nazwa.jpg, a tak to muszisz wycinać smile.gif
KOSMOS
O a może być mi napisał, bo mi nie wychodzi ten głupi upload dwóch jpg na raz. Nazwy plików moge być nawet losowe, byle by się zapisywały:
CODE

$nazwa!*!$haslo!*!$mail!*!$skad!*!(foto1)!*!(foto2)$opis

Robie rowerową stronkę i potrzebuje to, męcze się również na jakimś logowaniem admina (które jest includowane na strone) ale prubowałem już 3 sposobów i nic.

EDIT

oto stronka [w budowie jeszcze] ROWERsi
Olórin
źle zrozumiałem wink.gif

pisałem taki skrypt kiedyś (tylko że z bazą danych), ale robił miniaturki i zapisywał 2 uploadowane obrazki. Poszukam, jak znajdę to podeśle
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.