Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad przy logowaniu :[
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Rzazi
Mam problem z konnektem. Mianowicie ustawilem sobie haslo na moj profil i kiedy przy logowaniu podam prawidlowe haslo wyskakuje mi blad, ze nie posiadam uprawnien do otwarcia pliku cnt.dtb
Szukalem, ale nie mam nawet takiego pliku w konnekcie.
Pomozcie, co mam teraz zrobi :roll:
Flind
ten plik znajduje sie w katalogu gdzie twoj profil. Gdy juz go znajdziesz to go usuń, jeśli beda wyskakiwaly jeszczejakies problemy z innymi plikami tez je usun.
SandmmaN
QUOTE(Flind)
ten plik znajduje sie w katalogu gdzie twoj profil. Gdy juz go znajdziesz to go usuń, jeśli beda wyskakiwaly jeszczejakies problemy z innymi plikami tez je usun.

A jak będzie jakis problem z konnekt.exe, to tez go usuń nonie Flind? wink.gif
Olórin
właśnie miałem niebieski ekran i napisało że są błędy w kernel32.dll smile.gif wywale laugh.gif
hheheh nie robcie sobie z kolegi jaj dobrze prawil smile.gif
SandmmaN
QUOTE(MEK)
hheheh nie robcie sobie z kolegi jaj dobrze prawil smile.gif

Nie twierdze że Flind odpowiedział źle! Twierdze natomiast iż odpowiedział nieprecyzyjnie, sformułowanie które pogrubiłem w poprzednim poscie jest zdecydowanie za mało konkretne i moze prowadzić do nieporozumień.
Co do kasowania plików .dtb to jedyne jakie znam wymagające usunięcia w niektórych przypadkach to msg.dtb i była o tym mowa tu:
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...ight=profil+dtb
Jezeli są jeszcze jakies inne tego typu, to niestety o nich już nie wiem.
Flind
biggrin.gif:D no moze i rzeczywiscie malo precyzyjne. Lecz chodzilo mi o to ze po skasowaniu tego konkretnego pliku bo mialem kilka dni to samo wyskakuje seria bledow co do innych plikow *.dtb i w koncowym rezultacie usówa sie wszystki z profilu. O to mi chodzilo mowiac ze jesli jakies beda jeszcze szwankowac to usunac. Jedyny feler ktory mnie spotkal to to ze stracilem ustawienia ale naszczescie zawsze mam kopie:P
hao
Zmiana hasła wymaga, żeby prawidłowo zostały zapisane wszystkie pliki dtb. Teoretycznie powinny zapisać się same po zmianie tegoż hasłe, w praktyce jak widać chyba tego nie robią, skoro są takie jaja.
Spróbuj:
- zmienić hasło
- połączyć/rozłączyć się z Gadu/Jabberem (zmieni to wartości w tablicach i wymusi zapisanie)
- zamknąć Konnekta

Zajrzyj do loga i zobacz czy w okolicach miejsca, gdzie zmieniałeś hasło (lub na samym końcu), jest "...dtb saved".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.