Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [b]Ikonki na liście kontaktów[/b]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
CybMan
Szczała!!!!!!!!
Próbowałem zrobić pakiet ikonek +temat do Konnekta.Ikonki zapodałem ze skórek gg,ale kiedy były wyświetlane na liście kontaktów i w trayu było widać różowe tło ikonki.Zmieniłem to w Corelu ale po zapisaniu obrazu tło zrobiło się białe sad.gif .Jak zrobić ikonki żeby tło było przeźroczyste???I gdzie mogę znaleźć więcej ikonek oprócz standardowych tematów z instalatora????????
Pozdrawiam biggrin.gif
case
tutaj znajdziesz wiele dodadkow do K.
CybMan
Dzienx,ale tutaj już pwszytsko przeczesałem.Myślałem że tak jak gg ma portal www.gg3d.com ,a tlen portal Tlen.Biz z dodatkami-tak konnekt też ma cosik podobnego:)
Olórin
SPROSTOWANIE: gg3d to nie portal gg ;p gg3d to portal o wszystkich komunikatorach(niedługo zmieniają domenę) i jest też tam dział Konnekt smile.gif pozatym Konnekt ma oficjalną stronę www.konnekt.info

ps. tlen ma portal o2.pl smile.gif a tlen.biz to portal fanów tlena
MiLKA
Mylicie pojecia, portal to jest np onet, wp, gery, gazeta czy tez probuje byc portalem ostatnio o2. Reszta, takie jak gg3d czy tlen.biz, to vortale (horyzontalne jak to gdzies czytalem) skupiajace swoja tematyke w jednej dziedzinie.
Olórin
to juz szczegół smile.gif
CybMan
Fajno.Jak już pofilozofowaliście to może ktoś by mi udzielił odpowiedzi na pytanie.A z gg3d i tlen.biz chodziło mi o to ,że w zasadzie to znakomita większość dodatków tam się znajduje.W porównaniu do bogatych zbiorów z tlen.biz dla tlena,czy zbiorów dla gg na gg3d.com to www.konnekt.info jest równie ascetyczny co AQQ.Chciałbym to zmienić ,ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć jak robić te nieszczęsne zestawy ikon,kolorów itp.
Bo asceza ie bardzo mi się podoba.Konnekt to komunikator jak się patrzy,ale z dodatkami w postaci zetawów ikon,kolorów itp jest u niego straszna bida.
Olórin
jak dla mnie to wygląd stoi na 2 miejscu, najważniejsza jest funkcjonalność wink.gif w nadmiarze czasu moge pomyslec nad instrukcją tworzenia skórek(kstyle) (chyba ze taka juz jest)
bakerss
ehhh ja jakoś znalazlem zajrzyj do ...Konnekt\doc\kIEview_readme.txt tam masz opis jak zrobić zestaw emot i styli css.

Oraz do kStyle: ...Konnekt\doc\kstyle_sdk.html

Czy na samych przykładach można sie domyśleć smile.gif
Pozdrawiam
CybMan
Bosko.Czyli nie ma żadnego tutoriala do wtyczki.I jak to wszystko ma się rozwijać???ja oprócz tego ,że produkt ma być funkcjonalny to liczę na to ,że jakoś będzie wyglądał.Wielu ludzi do tego tak podchodzi.Komunikator przez to traci i to sporo.Gdyby ktoś mógł się przesiąść z gg do Konnekta,który ma chociaż częściowy wygląd gg to już dawno by to zrobił,ale niestety nie jest mu to dane bo istniejące style na tyle różnią się od gg ,że odstrasza to potencjalnych uzytkowników.Podobnie rzecz miała się z linuxem zanim nie wyszły środowiska KDE i GNOME.Każdy bał się pomyśleć LINUX bo to kojarzyło się z czymś piekielnie trudnym.Produkt był funkcjonalny ,ale o jego ergonomii można było sporo dyskutować.Aktualnie ludzie przechodzą na Linuxa ,bo wygląda on praktycznie tak samo jak WINDOWS i oferuje nakładki graficzne na większość narzędzi.Teraz nikt nie boi się pomyśleć Linux.Ciekawe czy tak samo stanie się z Konnektem???Czy może zostanie on tylko dla wybranych ,którzy qmają go w 100%??Czy może ktoś zluzuje i wypuści tutoriala z opisem paru fajnych rzeczy.Tak żeby nowy użytkownik nie miał stresa z powodu użytkowania komunikatora. :?: :?: :?: :?:
piotr.ek
QUOTE(CybMan)
...

Dosyc zabawnie piszesz smile.gif Nie chce odpisywac na wiekszosc, powiem tylko tyle: moja ukochana i jej brat - kompa maja hmm... miesiac? Z Konnektem nie maja ZADNYCH problemow biggrin.gif Odkad sa emoty (kompatybilne z GG) - pelnia szczescia smile.gif Zreszta w ogole nie ma o czym mowic, wsytarczy spojrzec na GG i K, ktory korzysta ze styli XP. Potem dowalic sobie jeszcze styl jakis dla kIEview i juz w ogole cud-malina, a nie cyt. 'straszna bida'. Wszystko to do zrobienia bez najmniejszego kombinowania. Opcje zaawansowane niech pozostana dla zaawansowanych. Autor nie moze zakladac, ze uzytkownik jest kompletnym bezmozgowcem i do wszystkiego musi miec wizarda/tutoriala/helpa/readme/file_id.diz/czytaj.nfo czy cholera wie, co jeszcze laugh.gif

Ps. celowo pomijam kwestie Linuksa, bo az mi sie smiac chce...
torn
QUOTE(CybMan)
Bosko.Czyli nie ma żadnego tutoriala do wtyczki.
Po co się pienisz. Przeciez wszystko jest opisane, są przykłady. Co chcesz więcej?
KOSMOS
QUOTE(CybMan)
Bosko.Czyli nie ma żadnego tutoriala do wtyczki.I jak to wszystko ma się rozwijać???ja oprócz tego ,że produkt ma być funkcjonalny to liczę na to ,że jakoś będzie wyglądał.Wielu ludzi do tego tak podchodzi.Komunikator przez to traci i to sporo.Gdyby ktoś mógł się przesiąść z gg do Konnekta,który ma chociaż częściowy wygląd gg to już dawno by to zrobił,ale niestety nie jest mu to dane bo istniejące style na tyle różnią się od gg ,że odstrasza to potencjalnych uzytkowników.Podobnie rzecz miała się z linuxem zanim nie wyszły środowiska KDE i GNOME.Każdy bał się pomyśleć LINUX bo to kojarzyło się z czymś piekielnie trudnym.Produkt był funkcjonalny ,ale o jego ergonomii można było sporo dyskutować.Aktualnie ludzie przechodzą na Linuxa ,bo wygląda on praktycznie tak samo jak WINDOWS i oferuje nakładki graficzne na większość narzędzi.Teraz nikt nie boi się pomyśleć Linux.Ciekawe czy tak samo stanie się z Konnektem???Czy może zostanie on tylko dla wybranych ,którzy qmają go w 100%??Czy może ktoś zluzuje i  wypuści tutoriala z opisem paru fajnych rzeczy.Tak żeby nowy użytkownik nie miał stresa z powodu użytkowania komunikatora. :?:  :?:  :?:  :?:


A powiedz, dlaczego inne komunikatory maja się opierać na wyglądzie GG. Mi się zdaje że po to robi się inne komunikatory by się róznmiły czymś od tych juz zrobionych!
case
QUOTE(CybMan)
[...] istniejące style na tyle różnią się od gg ,że odstrasza to potencjalnych uzytkowników

hEh, wydaje mi sie, ze jest zupelnie na odwrot [to, funkconalnosc i flexybilnosc K sprawily, ze ma o jednego usera wiecej - czyli mnie], a K nie jest robiony po to, zeby byl podobny do GG, kopiowal jego funkcje, tylko aby pokazywal nowe, lepsze rozwiazania. nie ma tez "zlapac" userow na wyglad [a wyglada moim zdaniem najlepiej ze znanych mi IM], tylko wlasnie na swoja uzytecznosc ...
alberht
w sumie to CybMan ma troszeczkę racji... jeżeli chce robić ikonki / zestawy, to proszę bardzo rób, rób jak najwięcej, bo róznorodność jest dobra, ale najpierw poszukaj dokładnie, a dopiero potem wytykaj innycm błędy....
Sahasrara
Style mogłyby być zroganizowane lepiej i jak pamiętam sam hao mówił o zunifikowaniu tego wszystkiego w system w rodzaju windowsowych themes. Osobiście czekam na to z większym napięciem niż np. na opisy pod kontaktami, bo porównanie ustawień wyglądu np. z Tlenem wypada raczej na niekorzyść K. pod względem ergonomii i wygody.
CybMan
Dzienx za odpowiedź i sprowadzenie mnie na Ziemięsmile.gif)
co masz na mysli piszac
QUOTE
Autor nie moze zakladac, ze uzytkownik jest kompletnym bezmozgowcem
sa ludzie ktozy nie znaja sie nie maja wiedzy sprobuj wytlumaczyc dziewczynie ktora ma mala stycznosc do konnekta ktora ledwo radzi sobie z GG
no chbya ze jest kompletna bezmuzgownica......
QUOTE
A powiedz, dlaczego inne komunikatory maja się opierać na wyglądzie GG. Mi się zdaje że po to robi się inne komunikatory by się róznmiły czymś od tych juz zrobionych!
a dlaczego nie? w gg sa skorki upodobniajace do tlena w tlenie sa skroki upodobniajace do GG to jest calkiem normalne ktos sie przesiada i oczekuje ze dobodziejstwa z GG czy tez tlena beda w konnekcie jest to calkiem naturalnie i nie rozumeim dlaczego czesc z was na SILE che odejsc od niektoych dobrych pomyslow innych komunikatorow dobra rzecza jest ODGAPIANIE pomyslow uwazam ze w tym nie ma nic zlego odwrotnie jedni biora cos od drugiego jest to naturalnie i bardzo dobre

QUOTE(case)
QUOTE(CybMan)
[...] istniejące style na tyle różnią się od gg ,że odstrasza to potencjalnych uzytkowników

hEh, wydaje mi sie, ze jest zupelnie na odwrot [to, funkconalnosc i flexybilnosc K sprawily, ze ma o jednego usera wiecej - czyli mnie], a K nie jest robiony po to, zeby byl podobny do GG, kopiowal jego funkcje, tylko aby pokazywal nowe, lepsze rozwiazania. nie ma tez "zlapac" userow na wyglad [a wyglada moim zdaniem najlepiej ze znanych mi IM], tylko wlasnie na swoja uzytecznosc ...


mnie odstraszal brak pelnego wsparcja dla GG
i klika bledow

QUOTE
powiedz mi
jak zobaczylas konnekta
to wydal ci sie prosty?
****: (01:50)
nieeee
MEK: (01:50)
dzieuje za wywad smile.gif
hehe smile.gif
****: (01:50)
wrecz przeciwnie
(01:51)
prawie sie rozplakalam
gg jest chyba prostszy
MEK: (01:52)
smile.gif
****: (01:52)
a ty uwazasz ze nie
MEK: (01:53)
jak pierwszy raz zobaczylem olosc ustawien w dosyc niezlej fazie programu to chcialem odlozyc testowanie na pozniej smile.gif


tak jak widzicie narazie malo kto z zwyklych uzytkownikow moze przejsc na konnekta bez np pomocy

tej osobie najbardziej nie podoba sie to ze nie moze wybrac emotikonek smile.gif
shw
sorry, ale to, ze konnekt ma tyle ustawien nie oznacza, ze trzeba wszedzie grzebac - o ile wiem po instalacji konnekt ladnie pyta sie czy ma sie konto gg i odsyla do odpowiedniej opcji, a takze proponuje wyswietlenie instrukcji, wiec pod tym wzgledem chyba jest bardziej przyjazny od gg, ktory o ile mnie pamiec nie myli tego nie ma (chociaz przyznaje - nie uzywalem daaaawno).
a emoty sa, a mnie osobiscie troszke smiesza ludzie odrzucajacy konnekta tylko z powodu braku emotow (a bylo takich sporo dopuki konnekt ich nie mial)
moja dziewczyna zadna hackerka a sama instalnela konnekta i skonfigurowala do dzialania, nawet probowala ustawiac sobie kolorki itp. wiec jak sie chce to mozna - wystarczy logiczne myslenie i szczatkowa umiejetnosc czytania tongue.gif
ale moze tylko ja trafilem na taki okaz geniuszu, chociaz watpie, skoro nie wykazuje oznak zdrowia psychicznego i sprawnego rozumu, czyli ciagle ze mna jest biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE
sa ludzie ktozy nie znaja sie nie maja wiedzy sprobuj wytlumaczyc dziewczynie ktora ma mala stycznosc do konnekta ktora ledwo radzi sobie z GG
no chbya ze jest kompletna bezmuzgownica......

Dokladnie od roku mam na studiach informatyke (tak smiesznie, od drugiego semestru) i wiem juz, ze spokojnie mozna miec te 20 lat i ANI TROCHE nie umiec poslugiwac sie kompem (i w efekcie jezdzic myszka jedna reka, a naciskac druga itp.). W przypadku windows mozna chyba mowic tylko o braku obycia z systemem. Ci *nowi* nie wiedza, co mozna nacisnac, gdzie i jak, co mozna przesunac, a takze gdzie i czego szukac itd. Po osiagnieciu juz poziomu wtajemniczenia pozwalajacego nie przejmowac sie tymi bzdetami - jest luzik tongue.gif Kwestia zastanowienia sie, przeczytania tego, co widac na ekranie i odrobiny checi...

QUOTE
dlaczego nie? w gg sa skorki upodobniajace do tlena w tlenie sa skroki upodobniajace do GG to jest calkiem normalne ktos sie przesiada i oczekuje ze dobodziejstwa z GG czy tez tlena beda w konnekcie jest to calkiem naturalnie i nie rozumeim dlaczego czesc z was na SILE che odejsc od niektoych dobrych pomyslow innych komunikatorow dobra rzecza jest ODGAPIANIE pomyslow uwazam ze w tym nie ma nic zlego odwrotnie jedni biora cos od drugiego jest to naturalnie i bardzo dobre

Przypomne wiec, ze jeszcze do niedawna Konnekt byl dostepny tylko po zarejestrowaniu sie. Tak na dobra sprawe ciagle moglby byc, bo w samym programie zbyt wiele sie nie zmienilo (poprawka goni poprawke) Na tym etapie imho do zrobienia sa rzeczy ciut wazniejsze, niz upodobnianie K do GG, co zreszta w ogole uwazam za niespecjalnie udany pomysl tongue.gif Generalnie, o ile pamietam - jest prawie, ze identycznie: pionowa lista kontaktow, dwuczesciowe okienko rozmowy, przycisk do sms, do dodawania ludkow i konfiguracji... A wlasnie, co do samej obslugi K jeszcze i jego konfiguracji - K nie jest klientem tylko i wylacznie dla sieci GG. Za pozno, zeby pisac, z czym to sie wiaze, ale chyba oczywistym jest, ze komplikuje to kilka rzeczy smile.gif Po drugie - budowa K jest, powiedzmy, modulowa, czyli oparta na wtyczkach. Z tego tez wzgledu ciezko jest ujednolicic chociazby konfiguracje. Mysle, ze kiedys moznaby zrobic jakis podzial wtyczek a'la Winamp (gdzie osobno sa do dsp, wizualizacji i ogolne), ale to do przedyskutowania moze... Tak czy inaczej, po zainstalowaniu K nikt nie powinien miec problemow z wpisaniem numerka GG, hasla i dodaniem kogos do listy... cos jeszcze mozna wtedy zrobic w GG? Ilu userow na 100 chce w tym momencie czegos wiecej? smile.gif No, ale jak juz bedzie ktos *chcial* wiecej, to mozliwosci (takze konfiguracyjne) Konnekta sa 'odrobinke' wieksze (a ze przy okazji jest ladniejszy i ogolnie przyjemniejszy... tylko sie cieszyc)
Tak mnie jeszcze naszlo - jakie to sa te dobre pomysly z GG? Opisy pod kontaktem czy tez mozliwosc zmiany 3 (!) kolorkow? tongue.gif Mam! Zapewne chodzi o ten maly bannerek reklamowy w oknie rozmowy (ten malenki taki, hehe)

QUOTE
i klika bledow

...i mozesz napisac o tym na forum smile.gif Malo tego - ktos pewnie odpisze biggrin.gif Nie czujesz, ze jestes pozostawiony sam sobie. Chcialem kiedys, zeby pojawialo sie okienko o nadejsciu nowej wiadomosci czy pojawieniu sie kogos - powstala wtyka. Chcialem jeszcze, zeby dalo sie kliknac w to okienko - doszla i taka opcja biggrin.gif (wiem, ze to nie tylko przez moje prosby i lamenty, ale i tak czuje sie niezle, hehe) W kDodatkach nie znikalo okienko? Ha! Napisalem o tym i stalo sie niemozliwe - znika 8) O raportowaniu bledow w ogole nie wspomne...

QUOTE
tak jak widzicie narazie malo kto z zwyklych uzytkownikow moze przejsc na konnekta bez np pomocy

...a moim zdaniem, jesli mowimy o przejsciu z GG - zadnych problemow smile.gif Zwykly uzytkownik wie juz wystarczajaco. Jak mowi, ze "nie wie jak", to znaczy "zrob to za mnie, bo mi sie nie chce".

QUOTE
tej osobie najbardziej nie podoba sie to ze nie moze wybrac emotikonek smile.gif

...i to jest dopiero problem biggrin.gif (moja girl juz przywykla do wpisywania w < >)

Ps. sorry za brak skladu i ladu, ale pisze ta wiadomosc od blisko godziny w miedzyczasie pogrywajac w Fallout2 i jednoczesnie prawie zasypiajac wink.gif Rozgrzewka przed dniem jutrzejszym biggrin.gif
QUOTE
sorry, ale to, ze konnekt ma tyle ustawien nie oznacza, ze trzeba wszedzie grzebac
nonsesem by bylo gdby ci cos nie odpowiadalo i nie ustawil bys z powodu twojej wiedy wiedz konfiguracja jest wazna
po az tym chodzi oto ze czkowiek gdy zobaczy ogorm opcje zostaje nimi przerazony napewno przydalo by sie dla takich osob wizard
nie jestem jakims zwolenikiem modyfikowania konnekta w strone gg ani odwrotnie staram patrzyc obiektywnie na cala sprawe chodz pewnie nie wychodzi mi to najlepiej jednak wiem jak bylo nawet zemna nie wiedzialem od czego zaczac wiedz chodzi o psychiczne przyzwyczajenie soe do ilosci opcji po tym czasie przeciesz nie wydaje sie aby bylo ich tak wiele zwlaszcza dla osob ktore uzywaja konnekta kilka miesiecy - mam nadziej ze rozumiecie o co mi chodzi
insstrukja jest ale kto z nas lubi otwierac instrukjce i wczytywac sie w nia chcemy odrazu waziasc nowa zabawke i sie nia pobiwac smile.gif
oczywice sa tacy co najpierw wszystko dokladnie przerertuja i dopieor po zapoznaniu sie z ow instrukcja zaczna sprawdzac jak dany produkt dziala

QUOTE
a emoty sa, a mnie osobiscie troszke smiesza ludzie odrzucajacy konnekta tylko z powodu braku emotow (a bylo takich sporo dopuki konnekt ich nie mial)
no dobrze byc moze bylo takich sporo jednak wes pod uwaga ze to jest twoje zdanie spotkalem sie nawet kiedys z opinia ze ludzie ktozy uzywaja emotikony sa nienormalni
emotikony sa im potrzebne do szczescia tak jak mi import archiwum czy przesylanie obrazkow
kazde udoskonalenie poprawienie bledow mnie cieszy
zwlaszcza te z listy smile.gif
QUOTE
moja dziewczyna zadna hackerka a sama instalnela konnekta i skonfigurowala do dzialania, nawet probowala ustawiac sobie kolorki itp. wiec jak sie chce to mozna - wystarczy logiczne myslenie i szczatkowa umiejetnosc czytania 
ale moze tylko ja trafilem na taki okaz geniuszu, chociaz watpie, skoro nie wykazuje oznak zdrowia psychicznego i sprawnego rozumu, czyli ciagle ze mna jest
znam taka dziewczyne czy jest inteligetna trudno powiedziec ale wiesz co? przede wszystkim interesuja ja komputery czy twoja dziewczyne tez? czy jest w tym obeznana? a jesl itak to porowaj sobie do funkcji o ktorej nie masz zielonego pojecia i sprobuj ja wykonac czytajac instrukcje smile.gif
QUOTE
odrobiny checi...

czasem tylko tego nam brakuje smile.gif

QUOTE
niz upodobnianie K do GG, co zreszta w ogole uwazam za niespecjalnie udany pomysl

hehe chyba mowisz o upodobnieniu wizualnym o a ja mialem na mysli funkcjonalnosc prawde mowac liczac ze konnekt jest bez sorke jako minus uwazam ze nawet z najlebsza skorka jest czesto ladniejszy od gg zalezy od ustawien styli i stylu w XP
QUOTE
Tak na dobra sprawe ciagle moglby byc, bo w samym programie zbyt wiele sie nie zmienilo (poprawka goni poprawke)
no ja uwazam ze sporo sie zmienilo smile.gif tak to bym jeszcze sie nie przesiadal wlasciwei to teraz malo co mi brakuje do szczescia MI ale innym hmm kazdy na swoje widzimisie ja mam swoje archiwum smile.gif przydalo by sie przesylanie obrazkow nawet po to zeby przeslac drobny archiwum do osoby za NETem


moim zdanielm dla osoby z mniejsza wiedza i doswiadczenie przydal by sie wizard plus standardowe odpowiednie ustawienie proste i funkcjonalne

QUOTE
...i mozesz napisac o tym na forum  Malo tego - ktos pewnie odpisze  Nie czujesz, ze jestes pozostawiony sam sobie.
hehe smile.gif http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1181&start=45

QUOTE
...a moim zdaniem, jesli mowimy o przejsciu z GG - zadnych problemow  Zwykly uzytkownik wie juz wystarczajaco. Jak mowi, ze \"nie wie jak\", to znaczy \"zrob to za mnie, bo mi sie nie chce\".
hehe byc moze masz racje jednak nie zapominaj o tych osobach ktorym np ktos zainstalowal gg smile.gif

QUOTE
...i to jest dopiero problem  (moja girl juz przywykla do wpisywania w < >)

hehe pokazalem jej to na poczatku i troche sie zasmucila ale poweidzalem tez ze juz w krutce bedzie wersja z lista emotkikonek smile.gif oby szybko smile.gif
QUOTE
Ps. sorry za brak skladu i ladu, ale pisze ta wiadomosc od blisko godziny w miedzyczasie pogrywajac w Fallout2 i jednoczesnie prawie zasypiajac  Rozgrzewka przed dniem jutrzejszym

smile.gif dziekuje ze odpisales i jakos ci to wybacze wink.gif
case
QUOTE(MEK)
mnie odstraszal brak pelnego wsparcja dla GG

co przez to rozumiesz :?:
moim zdaniem obsluga GG lepsza juz chyba byc nie moze [kiedys byly problemy z laczeniem (trwalo bardzo dlugo przy obciazanym laczu), ale hao w koncu doszedl do tego, co powodowalo blad i poprawil]
GG to siec [a raczej komunikator, bo wiekszosc osob uzywa oryginalnego klienta] nastawiona na zarabianie pieniedzy, a nie na zaoferowanie jak najwyzszego standartu uslug, niestety...
Aule
QUOTE
hehe  [url]http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1181&start=45 [/url]

Może za dużo napisałeś? Mi sie tego za bardzo nie chciało czytać. laugh.gif Chociaż potwierdzam większość tych błędów.
QUOTE
co przez to rozumiesz

brak wszystkich uslug


QUOTE
Może za dużo napisałeś? Mi sie tego za bardzo nie chciało czytać.  Chociaż potwierdzam większość tych błędów.
oby autor przeczytal czy za duzo? no tyle ma bledow i napisalem tez kilka IMHO dobrych propozycji

ps. znalezione przezemnie nie cale 20 bledow to i tak malo
case
QUOTE(MEK)
QUOTE
co przez to rozumiesz

brak wszystkich uslug

jakich ... :?

to, ze komunikator obsluguje jakis protokol [GG w tym wypadku], to nie znaczy, ze musi byc taki sam jak oryginalny klient tego protokolu [jesli takowy istnieje, w tym wypadku tak].

jedyne nieobslugiwane przez K funkcje jakie dostrzegam to przesylanie obrazkow, czy rozmowy glosowe... czyli raczej bajery o niskom priorytecie, w czasie gdy jest tyle innych rzeczy do zrobienia [moze cos mi umknelo... ?], ale nie wykluczone, ze kiedys i to bedzie dostepne w K
QUOTE
... przesylanie obrazkow ...
tak smile.gif
QUOTE
ale nie wykluczone, ze kiedys i to bedzie dostepne w K
ja tez smile.gif

CODE
to, ze komunikator obsluguje jakis protokol [GG w tym wypadku], to nie znaczy, ze musi byc taki sam jak oryginalny klient tego protokolu [jesli takowy istnieje, w tym wypadku tak].

nie chcesz?
nie potrzebne ci?
czy uwazasz ze sa wazniejsze sprawy od przesylanie obrazkow jak np poprawka kilku bledow?
case
QUOTE(MEK)
czy uwazasz ze sa wazniejsze sprawy od przesylanie obrazkow jak np poprawka kilku bledow?

to chyba oczywiste, ze wole miec sprawniej dzialajacy program niz pelny bugow ale majacy jakies [kwestionowalne] bajery...

a jesli chodzi o podobienstwo K do GG to... zobacz ile powstaje [lepszych lub gorszych] klonow GG i zastanow sie po co? fakt, przy niektorych mozna sie trudzic przy tym pytaniu, ale dlatego jestem w K od [grubo] ponad roku, gdyz moim zdaniem K swietnie spelnia swoja role - pokazuje co mozna zrobic przy odrobinie checi. chcesz, zeby K byl podobny do GG - wtedy slusznym stwierdzeniem bylo by, ze jest to klon GG, tym czasem K udowadnia z kazda nowa wersja, ze to stwierdzenie jest bardzo nie trafione. :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.