Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Pilot + Winamp 5.0 Final
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
beherith
Witam:)
K.Pilot cos niebardzo poprawnie chce wspolpracowac z ta wersja winampa.
Raz pokazuje status z winampa raz powraca do poprzedniego i tak w kolko przez co strasznie floooduje. :evil: Prosba do autora zeby cos z tym zrobil w miare w swoich mozliwosci i wolnego czasu.
Pozdro 8)
gilek
dziwne... u mnie wszystko działa tak jak trzeba...
UNK
beherith kiedys poruszane na forum z wersja 2.xx i wydaje mi sie ze 5.0 bedzie to samo, wylacz przewijanie na pasku zadan, powinno pomoc (o ile dobrze pamietam cos bylo nie tak z tym tez to mialem)


nie bede zakladal nowego watku jak ktos juz cos podobnego zalozyl, a chodzi foobara 0.7.6. Beta (nie wiem jak wersja oficjalna) i kPilot'a, pobiera on status tylko wtedy gdy foobar nie jest zminimalizowany.
Olórin
UNK: jest na to rada, wrzuć to fb2k wtyke winamp api emulator(mogę podesłać) i w kpilocie włącz pobieranie z wiampa biggrin.gif działa bardzo dobrze smile.gif
k!dman
heh, dziala:) mowilem kiedys o tym bledzie, ale nikt nie zareagowal:(
tacka
u mnie z winampa 5 wogole nie pobiera tytułów - przewijanie mam wylaczone, a z kolei w foo mi resetuje ustawienia po kazdym uruchomieniu odkad zaczalem korzystac z k.pilota ... hehe :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.