Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bug w kJ 1.2.4
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
konrad
po wlaczeniu K Jabb nie chce mi sie logowac, i ciagle miga. jezeli po jakims czasie biore na dost.ok zmienia sie. ale jezeli zrobie na AWAY w kDod. to nic w J sie nie zmienia. nawet nie moge wyl. K, po wyl. wtyczki wszystko ladnie smiga. dlaczego wiad.wysylane z ICQ na ICQ (trans) do K nie dochodza ? w 2 strone ladnie smigaja :roll:
Aule
Z tym niedochodzeniem to ty masz jakoś ziwnie, bo ostatnio z kimś gadałem k > icq >k i było dobrze.
Lukas77
Ja mam taki błąd że po wysłaniu drugiemu użytkownikowi konnekta wyrazu w apostrofie np: 'Kamienie na Szaniec' użytkownik ten otrzymuje wiadomość tak wyglądającą: plik.txt
Daje to w pliku tekstowym bo forum ten wpis zamienia na znak (o ironio)
To ten znak pod cudzysłowiem (ten sam klawisz)
Sija
QUOTE(Lukas77)
Ja mam taki błąd że po wysłaniu drugiemu użytkownikowi konnekta wyrazu w apostrofie np: 'Kamienie na Szaniec' użytkownik ten otrzymuje wiadomość tak wyglądającą: &apos ;Kamienie na Szaniec&apos ;
To ten znak pod cudzysłowiem (ten sam klawisz)


to jest bug w kIEv.
to samo jest z & quote;
Lukas77
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(Lukas77)
Ja mam taki błąd że po wysłaniu drugiemu użytkownikowi konnekta wyrazu w apostrofie np: 'Kamienie na Szaniec' użytkownik ten otrzymuje wiadomość tak wyglądającą: ' ;Kamienie na Szaniec' ;
To ten znak pod cudzysłowiem (ten sam klawisz)


to jest bug w kIEv.
to samo jest z & quote;


Ale jeśli się wysyła wiadomość z GG to wszystko jest w porządku, tylko przez Jabbera pojawia się ten bug.
Olórin
przed zmiana "usuwanie potencjalnie niebezpiecznych znaczników" to sie pojawiło, bug w kieview...najlepiej jest kiedy przesyłamy kod (niewazne jaki, c++, html) to przy odpowienim kawałku kodu konnekt sie wysypuje wink.gif
Aule
Lukas 77 ja z niektórymi przez jabbera musze gadać, bo przez gg dostaje serie znaczków, zamiast wiadomości. Już gdzieś o tym pisałem, ale nikt tego nie naprawił.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.