Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: filtr
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
^BerZerK^
nie wiem jak wam, ale IMO przydalby sie taki filtr ktory robilby porzadek na liscie kontaktow - zeby wygladalo jak po uruchomieniu gdzie jest wszystko ladnie posegregowane, bo z czasem to sie wszystko rozjezda, a rozlaczanie/wlaczanie co chwile chyba nie jest najlepszym pomyslem...
ja pisze czasem nie zrozumialem ale tego to zupelnie nie wrozumiem no chyba ze dlateog ze wlasnie sie ubudzilem smile.gif
ale gdybys mogl to sprecyzuj to jakos o jaka segregacje listy kontaktow ci codzi bo nazwa flitr jest mylna bo jak zapewne wiesz filtrowanie kontaktow jest w k
Puma
Hmm czyżby miał na myśli że gdy kontakt staje się dostęny to 'wskakuje' na górę kontaktów?! jeśli tak to wtedy jest idiotyzm to co proponujesz :shock:
^BerZerK^
jak dla mnie nie jest idiotyzm
chodzi mi o to zeby zrobic liste zeby wygladala tak jak zaraz po polaczeniu z serwerem gg, tak posegregowana
mozna to zrobic rozlaczajac sie i laczac znowu ale czy da sie to zrobic jakos inaczej?
Olórin
chodzi ci żeby osoby z opisami były widoczne?
Sahasrara
Chodzi o to żeby 'Dostępni' nie mieszali się z 'Zaraz Wracam'. Rozwiązanie => oczywiście nowe, legendarne UI. smile.gif
^BerZerK^
no wlasnie Sahasrara :-)
to jest proste
zobaczcie jak lista wyglada po odpaleniu konnekta i potem jak wyglada po zaluzmy godzinie...
prosciej sie nie da..
a drzewko chcialbym oj i to jak smile.gif
swistak
QUOTE(^BerZerK^)
no wlasnie Sahasrara :-)
to jest proste
zobaczcie jak lista wyglada po odpaleniu konnekta i potem jak wyglada po zaluzmy godzinie...
prosciej sie nie da..
a drzewko chcialbym oj i to jak smile.gif


No wlasnie nie wiem o co Ci chodzi.
Sprawdzam tak juz chyba piaty raz, i u mnie zawsze, cholera, wyglada tak samo jak po restarcie.
piotr.ek
QUOTE(swistak)
No wlasnie nie wiem o co Ci chodzi.
Sprawdzam tak juz chyba piaty raz, i u mnie zawsze, cholera, wyglada tak samo jak po restarcie.

Chodzi pewnie o to, ze ktos, kto stal sie niedostepny pozostaje na liscie pod osobami dostepnymi, z tym, ze ze znakiem zapytania. Jest pod dostepnymi i nad kontaktami z opisem (mimo, ze sam go nie ma)... Ale mi to wcale nie przeszkadza, szczerze mowiac tongue.gif
k!dman
mnie tez by nie przeszkadzalo gdyby po jakims czasie znikali, ale tak sie nie dzieje (i to od paru wersji K) wiec musze recznie wylaczyc a nastepnie wlaczyc filtr zeby osoby niedostepne zostaly prawidlowo ukryte.sad.gif
kox
QUOTE(k!dman)
musze recznie wylaczyc a nastepnie wlaczyc filtr zeby osoby niedostepne zostaly prawidlowo ukryte.sad.gif
Można na chwilę przełączyć się na zakładkę innej grupy, jeśli jakieś masz. Efekt ten sam a mniej klikania.
Inna sprawa, że to też tylko rozwiązanie zastępcze.
werw0e
a może w filterku jeszcze
"Tylko SMS" i "Tylko E-Mail"biggrin.gif
domek
Sorry, ze odkopuje temat ale nie chce zakladac nowego.

Swietnym rozwiazaniem dla utrzymania porzadku na liscie kontaktow byloby filtrowanie, ktore mozna okreslic dla kazdej zakladki oddzielnie.

Wtedy transporty, pogode i inne smieci od Jabbera moglbym wywalic do innej zakladki a tak to wala sie to gdzies miedzy kontaktami online...
case
QUOTE(domek)
Sorry, ze odkopuje temat ale nie chce zakladac nowego.

Swietnym rozwiazaniem dla utrzymania porzadku na liscie kontaktow byloby filtrowanie, ktore mozna okreslic dla kazdej zakladki oddzielnie.

Wtedy transporty, pogode i inne smieci od Jabbera moglbym wywalic do innej zakladki a tak to wala sie to gdzies miedzy kontaktami online...

hao ma wprowadzic priorytety dla kontaktow [dzieki temu, beda odpowiednio sortowane, zgodnie z nadanym priorytetem] .. byla o tym mowa [bardzo] niedawno :wink: .. wtedy na pewno bedzie wiekszy porzadek biggrin.gif
jareq
QUOTE(^BerZerK^)
... a drzewko chcialbym oj i to jak smile.gif

Ja też bym chciał i tak bedzie biggrin.gif ponieważ pisałem o tym w tym poście:
QUOTE(jareq)
... drzewka byłyby naprawde dobrym rozwiazaniem na ład i pożądek w liście kontaktów  :mrgreen:

A hao odpowiedział na to tak:
QUOTE(hao)
Będzie na pewno... Na pewno również dopiero w wersji 0.7, na którą plany coraz niebezpieczniej się rozszerzają

Więc pozostaje cierpliwie czekać :wink:
lhs
QUOTE(jareq)
tak bedzie  ponieważ pisałem o tym w tym poście:

LOL
baael
a czy nei rozwiązałoby sprawy gdyby niedostępne konktakty, którym znika pytajnik, znikały poprostu z listy?
jareq
QUOTE(baael)
a czy nei rozwiązałoby sprawy gdyby niedostępne konktakty, którym znika pytajnik, znikały poprostu z listy?

A jak byś chcial cos napisac do kogos kto jest akurat niedostepny :roll: co wtedy :?:- ja czesto tak pisze wiec jak dla mnie taka opcja odpada :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.