Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotiony w opisie, wyróżnienie rozmówców podczas konferencji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
zigi__
1 :arrow: Wyróżnienie rozmówców przez nadanie każdemu innego koloru ( lub przynajmniej kilku, bo nie sądzę, żeby ktoś korzystał z opcji konferencja razem z 10 osobami )

2 :arrow: Dodanie emotionów do opisów gadu gadu, tak, żeby były widoczne, kiedy je czytamy.

3 :arrow: toolsbar z emotionami w oknie rozmowy, dla początkujących i nie znających skrótów klawiszowych do obrazków


na razie tyle, zobaczymy, czy ktokolwiek to czyta. ...
Sahasrara
Czyta. 8) Pkt. 3 był już wałkowany dość mocno, będzie.
UNK
Ad.2 moze nei tyle zeby je pokazywalo a nie pokazywalo, bo jak np ktos sobie walnie opis w <> to bedzie to chcailo odczytac jako emote (chyba sie nei myle) i wyswietli ze nie mozna wyswietlic obrazka wiec lepiej jakby ich nei bylo

Ad.3 Zanim napiszesz cos to poszukaj na forum czy juz nie bylo o tym mowy, po co pisac (i odpowiadac) o czyms co juz bylo na forum miliardy razy omawaine

no i duzo osob to czyta
shw
2. emoty w opisach?? czy to nie lekka przesada?
3. emoty w okienku beda
drivex
QUOTE(UNK)
Ad.2 moze nei tyle zeby je pokazywalo a nie pokazywalo, bo jak np ktos sobie walnie opis w <> to bedzie to chcailo odczytac jako emote (chyba sie nei myle) i wyswietli ze nie mozna wyswietlic obrazka wiec lepiej jakby ich nei bylo



oj UNK przeciez mozna zrobic wyjatek w kazdym jezyku :/ IF smile.gif i jesli bedzie samo <> to wtedy nic niech nie odczytuje ale w przeciwnym wypadku [else] pokazuj <:P>
UNK
drivex no ja wiem ze mozna wiec mnie sie nie czepiaj bo to nie moja wtyczka ja tego nie zmienie, gdybym mogl to bym juz to zrobil, ale chodzi mi o to ze to jest czasami denerwujace jak ktos ma caly opis w <> albo jego czesc i go nie widac
Olórin
napewno dało by sie wrzucic emoty do opisów wyswietlanych w oknie rozmowy (kieview), ale żeby do tipa to trzeba by wrowadzac chyba dużo zmian, i mysle ze to nie jest teraz sprawa priorytetowa, najprościej można by było wstawić emoty nie animowane...
foxtwo
apropo zmian to ja bym jeszcze dodal skrot klawishowy, ktory by ukrywal calego konnekt'a... np. klikam "alt" + "k" i ni ma konnekt'a biggrin.gif
a ja mam taka propozycje w RhymBox widzialem w opisiue podkreslony LINK ktory po kliknieciu odwolywal sie do przegladarki (tak jak w oknie rozmowy) prawda ze to jest przydatne smile.gif
wiedz prosze o to jak beda opisy pod nickami smile.gif
zigi__
To mój post, więc dodam jeszcze dwa słowa.

Emotiony w opisie to chyba nie problem, jeżeli dodacie do konnekta wtyczkę przeszukującą napis i zmieniającą np. taki ciąg
emot(nazwa_emotniona) na obrazek. Pozatym animowane emotiony w okinku rozmówcy to chyba nie jest najlepszy pomyłs, bo może denerwować po paru chwilach ... statyczne obrakzki są w sam raz ... :idea: pozatym mówiąc wprost - to bajer z przyszłością, którego jeszcze nikt nie ma ...

dzięki za katywność i kreatywności

jakby co to mój gg : 1946975
zigi__
na końcu kreatywność i pomysłowość ... ... trochę tentego nie w stanie jestem ... ;]
QUOTE
Pozatym animowane emotiony w okinku rozmówcy to chyba nie jest najlepszy pomyłs,
rozumiem ze chcesz opcje wylaczenia animacji?

ktos wogle podal pomysl aby zintegrowac emotikony z mozlioscia przesylania obrazkow co jest dobrym pomyslem dla uzytkownikow konnekta ale cala reszta zalezy od SMS-EXPRES
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.