Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak autoryzacji - kTransfer...coś nowego:)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
latzky
tylko nie krzyczcie..szukałem i musze sie przyznac,ze cos na ten temat znalazłem, ale niestety nie pomoglo mi to..otoz..przy wysylaniu plików pokazuje mi sie "błąd autoryzacji", ta osoba ma neo...innej osobie moge wyslac pliczek bez problemów,ale to wyjatek na mojej liscie, z innymi łączy lub oczekuje na polaczenie zwrotne..i tak bez konca..
mam router...oto moje ustawienia

user posted image

10.0.0.1 to IP routera
10.0.0.4 to moje IP w LANie
3658 to publiczny port UDP

Na pamaszczi..Hjaelp!..Hilfe!
Olórin
1. musisz mieć przekierowany port TCP (nie udp)
2. w lokalne ip:port wpisujesz SWOJE ip lokalne (10.0.0.4), port ten na który masz przekierowanie
3. W grupie przekierowanie zaznaczasz Jestem za natem oraz Mam przekierowanie
3. W tych polach od ip w grupie przekierowanie wpisujesz ZEWNĘTRZNE ip swojej sieci i swój zewnętrzny(przekierowany) port (najczęsciej ten sam co wyżej)
Malienki
u mnie jest to same ale nawet z osobami z sieci! Kiedyś działało normalnie! Niczym sie niebawiłem i już niedziała :/
Flind
to ja sie przyłacze do prosb o pomoc. Ja mam troche odmienny problem gdyż ja na routerze nie mam ustawionego forwardowania tylko moj administrator zrobił tak ze mój komputer ustawił w jak on to nazwał "wolnej przestrzeni". Można w ten sposób ustawić tylko jeden komputer w sieci i wtedy wszystkie informacje które przychodza do routera sa przekierowane do mego kompa czyli mam IP routera w internecie.
mam nadzieje ze rozumiecie bo nie umie tego wyjasnic lepiej bo sam nie rozumie jak to działa do konca
No i oczywiscie nie specjalnie działa mi na tym ktransfer. Mógł by mi ktos doradzic coś

Załączniki

kox
Nie słyszałem nigdy o takim rozwiązaniu, ale z tego co piszesz to chyba powinieneś włączyć autodetekcję i wyłaczyć forward. Jeśli autodetekcja nie pomoże to może ustaw to 81.168.132.207 jako swoje lokalne IP. I oczywiście nie jesteś za NATem.
vojtek
QUOTE(Olórin)
3. W tych polach od ip w grupie przekierowanie wpisujesz ZEWNĘTRZNE ip swojej sieci i swój zewnętrzny(przekierowany) port (najczęsciej ten sam co wyżej)


Mam neostrade i zmienne IP, musze zatem tutaj za kazdym razem zmieniac IP? Czy jest moze na to jakis sposob?
Olórin
Jeżeli jesteś na dzielonej neo+ z serwerem na linuxie to dobrym rozwiązaniem był by program ggrelay, przechwytuje on proźby o połaczenie z serwerem gg i modyfikuje 1 pakiet połączenia (ustawia i przekierowuje port, no i co najwazniejsze ustawia IP biggrin.gif).

Flind - polecam taką konfigurację:
Lokalne IP/port - ustaw zewnętrzne ip
Jestem za natem - nie
posiadam przekierowany port - nie
Flind
QUOTE(Olórin)

Flind - polecam taką konfigurację:
Lokalne IP/port - ustaw zewnętrzne ip
Jestem za natem - nie
posiadam przekierowany port - nie

Wszystko działa pieknie ale na GG bo po klanie to albo jest ze nie moze sie połaczyc gdy podaje jako adres lokalny swoj adres lokalny albo gdy podaje adres publiczny to ze nie mam osoby w liscie kontaktów
Olórin
Spróbuj tak:
Lokalne IP - 192.168.0.71
Jestem za NATem [tak]
Mam przekierowanie [tak]
IP zewnętrzne - 81.168.132.207
I w obydwóch polach odnosnie portów wpisz tą samą wartość!
Malienki
gdzie są głowne ustawienie kTransfer? Bo gdy usune wtyczke i wgram ją na nowo to i tak są dalej stare ustawienia. A bez żadnych kombinacji zarz pio wgraniu wtyczki dizałała mi wtyczka tak jak nalezy. Więc gdzie są zapisane ustawienia kTransfer?
Olórin
QUOTE(Malienki)
gdzie są głowne ustawienie kTransfer? Bo gdy usune wtyczke i wgram ją na nowo to i tak są dalej stare ustawienia. A bez żadnych kombinacji zarz pio wgraniu wtyczki dizałała mi wtyczka tak jak nalezy. Więc gdzie są zapisane ustawienia kTransfer?

W kodzie wtyczki kTransfer, jak chcesz przywrócić to zrób tak, stwórz nowy konnektowy profil (nie kasuj tego tongue.gif). Podpatrz jakie były ustawienia i wpisz je do starego profilu. Nowy mozesz skasowac smile.gif
Malienki
zrobiłem tak jak mówiłeś. Teraz moge odbierac opliki ale jak ja próbuje je wysyłać to mi pisze Błąd Autoryzacji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.