Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: okno wyboru profilu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
gilek
witam. pomyślałem sobie, że przydałaby się opcja, która pozwalałaby przy uruchamianiu konnekta wyboru profilu, bo jak niechce się zakładać hasła to włącza się ostatnio uruchominy profil... mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi :]
UNK
konnekt.exe -?
to powinno rozwiac jakiekowleik pytania dotyczace uruchamainia K
a to dla Ciebie tongue.gif
konnekt.exe -profile=?
gilek
powiecmy że o to mi chodziło :]
dzięki UNK :]
alberht
nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc dopiszę swoją propozycją odnośnie okna wyboru profilu tu - kiedy konekt pyta o hasło (wyświetla się okno wyboru profilu) i jest kilku użytkowników, którzy mają hasło to po przełączeniu na konkretny profil, trzeba kliknac ok, aby pole do wpisywania hasla stalo sie aktywne... mamm nadzieję, że ktoś zrozumiał, bo chyba zamieszałem ... tongue.gif
UNK
wiem o co Ci chodzi a to chyba jest spowodowane tym ze dopiero po liknieciu przycisku ok jest odczytywana informacja z pliku configuracyjnego konnekta i w razie natrafienia hasla pyta sie o nie, jesli hasla by nie bylo to by sie nei pytal tylko odrazu wlanczal K ;D
Lukas77
A moja propozycja jest taka, żeby po autostarcie konnekta nie pojawiało się na środku ekranu okno wyboru profilu, tylko żeby konnekt ładował się ze swoją standardową ikonką do zasobnika, a dopiero po kliknięciu w ikonkę ukazywało się okienko wyboru profilu. Nie zawsze po restarcie chcemy się logować do komunikatora.
P.S. Oczywiście jako opcja.
case
QUOTE(Lukas77)
A moja propozycja jest taka, żeby po autostarcie konnekta nie pojawiało się na środku ekranu okno wyboru profilu, tylko żeby konnekt ładował się ze swoją standardową ikonką do zasobnika, a dopiero po kliknięciu w ikonkę ukazywało się okienko wyboru profilu. Nie zawsze po restarcie chcemy się logować do komunikatora.
P.S. Oczywiście jako opcja.

podobnie jest chyba w GG, ale glowy nie dam :wink:
KOSMOS
PS.
Już o tym kiedyś pisałem. Zwłasza jeśli z jednego kompa korzysta wiele osób, które nie uzywają K, albo uzywają GG. To ich wkurza. Pare razy został mi on wywalony.
Problem rozwiązałem osobny OS.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.