Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: servery gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Kondi
chyba dzisiaj padly servery gg - nie da rady sie polaczyc.

co powiecie na informacje ze "gg ma byc platne" itp.
case
QUOTE(Kondi)
chyba dzisiaj padly servery gg - nie da rady sie polaczyc.

normalka
QUOTE(Kondi)
co powiecie na informacje ze \"gg ma byc platne\" itp.

ja tylko czekam: ludzie zrezygnuja i przejda na cos innego [czyt: Jabber] :wink:
Olórin
QUOTE(case)
QUOTE(Kondi)
chyba dzisiaj padly servery gg - nie da rady sie polaczyc.

normalka
QUOTE(Kondi)
co powiecie na informacje ze \"gg ma byc platne\" itp.

ja tylko czekam: ludzie zrezygnuja i przejda na cos innego [czyt: Jabber] :wink:


1. to chyba po arcie na 7thguard.....taka jest moja wersja :]
2.Jabbera, nie Jabbera.....byle Konnekta używali biggrin.gif
case
QUOTE(Olórin)
Jabbera, nie Jabbera.....byle Konnekta używali biggrin.gif

Konnekta, nie Konnekta... byle by nie GG laugh.gif
undying
platny komunikator? smie watpic zeby ktos tego uzywal... a co do padow GG to zauwazylem ze coraz czesciej to sie dzieje... szkoda tylko ze 90% znajomych mam w tej sieci... ewidentnie jest coraz gorzej z gadulcem
Kondi
przepraszam ze zadam glupie pytanie: jabber to jakas inna siec niezalezna od gg ale z nim wspolpracuje ?

z tego co czytam to zachwalacie jablera. co trzeba zrobic zeby tego uzywac ?
nix
QUOTE(Kondi)
przepraszam ze zadam glupie pytanie: jabler to jakas inna siec niezalezna od gg ale z nim wspolpracuje ?

z tego co czytam  to zachwalacie jablera. co trzeba zrobic zeby tego uzywac ?

http://beta.jabberpl.org/
shw
jabber - nie jabler tongue.gif
alberht
to raczej propozycja, ale temat mniej wiecej pauje - moze by zrobic w opcjach konnekta, zeby najpierw probowal laczyc sie z serwerem, z ktorym udalo mu sie polaczyc poprzednio...
alan
ja spytam tak pod katem trzymania kontaktu z ludzmi:
jakie sa perspektywy na K-Tlen albo K-WPKontakt ?
Bo jezeli ludzie beda sie przeprowadzac, to sadze, ze tacy zwykli ludzie (np moja siora..) wybiora komunikator, ktory znaja, slyszeli o nim albo juz go uzywali. sorry ale w polsce bedzie to najpewniej tlę albo wupekontakt.
oczywiscie trzeba ludzi namawiac na żabera, poniewaz nie jest zalezny od zadnej firmy, ktora tylko kalkuluje, jakby zarobic!
a jak fajnie byloby powiedziec komus: "masz tu konekta, swoich ludkow masz na tlenie, mnie na żabie a jak se zaplacisz to gg tez bedziesz miec" smile.gif)
case
QUOTE(alan)
jakie sa perspektywy na K-Tlen albo K-WPKontakt ?

WPKontakt masz w K wraz z kJabberem, bo WPK to Jabber [otwarty, nie zamkniety tak jak Tlen], wpiszujesz w ustawieniach kJabbera serwer [jabber.wp.pl], swoj nick oraz haslo i masz WPK :wink:
alan
QUOTE(case)
WPKontakt masz w K wraz z kJabberem, bo WPK to Jabber [otwarty, nie zamkniety tak jak Tlen], wpiszujesz w ustawieniach kJabbera serwer [jabber.wp.pl], swoj nick oraz haslo i masz WPK  :wink:

teeej, ty to masz leb smile.gif
a przy okazji to chyba padlem ofiara kolejnej plotki :/
no a przy okazji tej okazji dowiedzialem sie czegos ciekawego smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.