Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Obrazki w K!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Oz4ru
Nie wiedziałem czy to ja mam źle ustawione coś w konnekcie, czy poprostu tego w k nie ma i powinno to byc w dziale propozycje, ale do rzeczy
chodzi mi mianowicie o wyswietlanie obrazków (typu gif czy jpg). Chyba wiadomo o co chodzi takie cos na gg jest dostepne i wszyscy mi mówia abym zwiększtł rozmiar obrazków w gg a ja lamkom mówie ze gg jest dla owieczek tongue.gif. A wiec do sie coś z tym zrobić ??
case
user posted image poszukaj a wszystkiego sie dowiesz...
zicoo
Nie znalazlem informacji na temat:

Pracuje ktos nad takowa wtyka, czy projekt poszedl DO KOSZA?

Jakby nie patrzec, to jest jedyna z rzeczy, ktorej mi bardzo brakuje po przejsciu z gg na konnekta...
KrzysieQ
Z tego co wiem wtyczka o tych właściwościach nie przewidziana...
case
namowcie Olórina, zeby przepisal skrypt kBot'a, pokazujacy obrazki z linkow w oknie rozmowy na wtyczke [nie to samo, ale zawsze cos]

PS: jak dla mnie funkcja przesylania jest idiotyczna... mail'em sobie slijcie fotki, bez zadnych ograniczen. wtyka do pokazywania z url'i mogla by byc

...ewentualnie wskrzesmy kBot'a :wink:
Olórin
ktoś się za wtyczkę do przesyłania obrazków(przez gg) kiedyś brał, chyba winthux ? ale z braku czasu i umiejętności nic z tego niewyszło sad.gif

ps. a moze dalo by sie zrobic przesylanie plikow w oparciu o przesylanie obrazkow ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.