Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Info w prasie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Wozik
Pozwoliłem sobie zamieścić info o Waszym projekcie na stronie Portalu Edukacyjnego Szkoła.net.

http://szkola.net/komputery/index.html?nid=3757
hao
Dziękuję biggrin.gif
J@NO
Komunikator niezle niezle, jak na wersje beta super smile.gif Moze jednak gadula zostanie pokonana przez takie projekty jak Konnekt. Ale jezeli naprawde chcecie wygrac w tej bitwie komunikatorow to musielibysci w jednym polaczyc wszystkie: GG, Kontakt, Tlen, OK, ICQ i Gadula (o ile kiedys ujzy swiatlo dzinne smile.gif ). To jest walka do wygrania !!! A tak pozatym to czy macie baner reklamowy ??? Bawie sie w tworzenie stronki o GG (ale nie tylko, o innych komunikatorach tez wspominam smile.gif no chetnie zamieszcze baner albo jaka reklamke smile.gif Powodzenia w dalszym tworzeniu tego komunikatora
hao
Jakbym połączył to z Gadulą to by się już nigdy następna wersja nie ukazała biggrin.gif Nie wiem, to jakaś mania pisania o czymś, co nie istnieje. Będzie Gadula to będzie, będziemy się wtedy zastanawiać przede wszystkim czy to w ogóle jest komunikator...
J@NO
No dobra to pomjiajac temat Gaduli to co z innymi komunikatorami ??? A tak wogole czy Konnekt dziala jako sam program bez wtyczek. Chodzi o to czy to komunikator czy tylko programik na ktory maja powstawac rozne wtyczki ???
hao
Konnekt to w zasadzie program bazowy, do zabudowywania go wtyczkami. Ale przeznaczenie jest bardziej na komunikatora, patrząc na UI. No i ma wbudowaną obsługę listy kontaktów i kolejki wiadomości smile.gif
shw
i wogole jest fajny i ma takie super lasery z oczu i wogole jest jak transformers i ma skuter i wiernego psa... strzez sie doktorze X, supa mjutant turtles itp. biggrin.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nie zapomnij ze ma obsluge wrtczek z zelazka biggrin.gif laugh.gif
miluti
A za chwilę wychodzi wtyka do mojej ukochanej Accompli laugh.gif
BaGRoS
QUOTE(miluti)
[...] Accompli  laugh.gif


:?: :!: :?: :roll: :?: :!: :?:
J@NO
o co chodzi z ta accompli ???
cRoMo
Motorola Accompli ? Zgadlem ? To moze za Siemensy sie tez wezmiesz biggrin.gif
Hao bedzie wersja konnek'ta do zegarków na ręke? no i może do.. nie mialem zamiaru porownywac.. a tak wogole to znam wiele ludzi ktoezy jezdza na wozku... by the way mam specyficzne poczoocie humorq :? <---sorry za to skad mialem wiedziec :roll: :oops: sad.gif :!:
BaGRoS
QUOTE(Sad)
Hao bedzie wersja konnek'ta do zegarków na ręke? no i może dow wozkof infalidzkich smile.gif]


Zegarek na ręke porównujesz do wózka inwalidzkiego? Szkoda mi Ciebie kolego...
Mój syn został potrącony przez samochód we wrześniu, ma 7 lat i nie wydaje mi się aby to twoje porównanie było zabawne. Jestem człowiekiem bardzo wesołym, ale są rzeczy z których nawet ja nie żartuje. Niestety. Mam nadzieję, że nie będziesz miał okazji jeździć na takowym...
miluti
Z tą Accompli to żartowałem, choć wcale bym się nie obraził gdyby ktoś napisał coś takiego. Myślę że to tylko kwestia czasu gdy takie programiki zaczną się rozpowszechniać, zresztą dla Accompli jest coś takiego: MiMessenger, na razie komunikuje się z ICQ, messenderem i czymś tam jeszcze ale jeszcze tego nie sprawdzałem jak to lata...
U nas też coś się powoli rusza, na razie słyszałem tylko o Tam-Tamie dla Siemensów M(T)50, zastanawiam się jak długo przyjdzie nam czekać na midlety do komórek które umożliwiłyby rozmówki z użytkownikami gadu czy tlena :?:
Chyba że wcześniej Konnekt wzbogaci się o własny(e) serwerki a wtedy już będzie z górki...
Pożyjemy, zobaczymy laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.