Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiadomości nie dochodzą :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Wozik
Po 4 godzinach hardcoreowego testowania muszę niestety stwierdzić, że nie doszło do mnie 75% wysłanych wiadomości sad.gif

Chyba trzeba zmienić wtyczkę GG ;-)
hao
Ostatnio coraz częściej dowiaduję się o "niedoszłych" wiadomościach. osobiście jeszcze się z tym nie zetknąłem, zdaje się że problem tyczy się głównie systemów != NT (na nich występuje sporo problemów z wątkami w konnekcie i ew. tutaj mogą "ginąć" wiadomości)

W nowej wersji dołączę w historii pozycję "usunięte" ... Może tam się coś znajdzie...

Sprawdź czy nie ma tych wiadomości właśnie w historii, jak możesz opisz jak najdokładniej sytuacje kiedy ginęły (czy też tak po prostu?)
Wozik
Trudo opisać sytuacje, gdy ginęły wiadomości.

Po prostu miałem odpalony program, ludzie do mnie pisali, a na ICQ pytali dlaczego nie odpowiadam na ich wiadomości ;-)

W historii niestety jest pusto... w sensie nie ma czegoś, czego nie dostałem, a powinienem.
Wozik
QUOTE(hao)
Sprawdź czy nie ma tych wiadomości właśnie w historii, jak możesz opisz jak najdokładniej sytuacje kiedy ginęły (czy też tak po prostu?)


Chyba rozgryzłem!

Wiadomości gubią się, jeśli wyłączone są ikonki powiadamiania o wiadomości na liście kontaktów.
Wozik
To jednak nie to.

Zaobserwowałem, że Konnekt odbiera wiadomości, zaraz po włączeniu, przez kilka, kilkanaście minut, a potem... ktoś do mnie pisze, ale to jak kamień w wodę sad.gif
Kiciek_
Co do ginnacych/niedochodzacych wiadomosci to musze potwierdzic :cry:
Co prawda poki co mialo to miejsce w przypadku 1 kontaktu, ale za to zrodlo bardzo pewne :!:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.