Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gadacz nie działa....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
bigboy177
Mam mały problem z gadaczem. Wogóle się nie odzywa, nie ma żadnych błędów niczego porprostu nie działa. sad.gif
case
QUOTE(bigboy177)
Mam mały problem z gadaczem. Wogóle się nie odzywa, nie ma żadnych błędów niczego porprostu nie działa.  sad.gif

a masz uruchomiony syntezator mowy ? [Syntezator WP lub UniSpiker] ...gadacz sam nie wyda z siebie zadnego dzwieku 8)
gilek
trzymaj linka: http://i.wp.pl/a/i/mowa_nowe/Rozmowy121.exe
laugh.gif wtyczka gadacz ma Błąd - gdy nadejdzie wiadomość, a my jestesmy w trakcie pisania - to kursor znika z okna i trzeba ponownie kliknąć na okno żeby dalej pisać - trzeba ją poprawic biggrin.gif
Emill
a mozeby w FAQ wstawic krotki poradnik korzystania z transportow? biggrin.gif
Olórin
QUOTE(cookie)
laugh.gif  wtyczka gadacz ma Błąd - gdy nadejdzie wiadomość, a my jestesmy w trakcie pisania - to kursor znika z okna i trzeba ponownie kliknąć na okno żeby dalej pisać - trzeba ją poprawic biggrin.gif

hehe, było dobrze a mi sie wydawalo ze zle i zmienilem ;p juz powracam do wczesniejszej wersji wink.gif
edit: teraz jeszcze gorzej ;p
edit2: już mam właściwą funkcję biggrin.gif zwie się GetFocus smile.gif

QUOTE
a mozeby w FAQ wstawic krotki poradnik korzystania z transportow?

taaa......a poradnik ma być czytany przez gadacza ? ;p generalnie to nie ten wątek smile.gif pozatym poradników takich jest masa na chrome czy jabberpl, ew. mogę wrzucić linki smile.gif
Emill
no tak, tak to sie konczy jak sie ma za duzo stron na raz pootwieranych, wybaczcie :oops: a za linki bylbym wdzieczny biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.