Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dzwieki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
^BerZerK^
witam

wlasnie sciagnalem sobie dzis konnekta i jestem pod wrazeniem :-) jak na razie jedno mi sie rzucilo w oczy - wszystkie dzwieki sa stanowczo za ciche :-( wiem ze mozna dac sobie inne, ale te nie sa zle, tylko ciche

pozdrawiam
hao
O widzisz, a ja uważam że są za głośne laugh.gif

Poproszę Torna to przygotuje kilka innych zestawów... Za gdzieś dwie wersje będzie można przydzielać różne dźwięki do różnych kontaktów na różne zdarzenia ...
^BerZerK^
heh to sie nazywa szybka odpowiedz :-) trzymaj tak dalej 8) no i jednak brakuje konferencji, ale wiem, wiem bedzie ;-)
Puma
Przydał by mi się mały bajerek a mianowicie opcja wyłączają dźwięki.
Oglądam film i jak ktoś wchodzi na gg to naturalnie daje głos co oczywiście jest dobre lecz gdy oglądam film to wolałbym by mi nie przeszkadzało w oglądaniu filmu.

Najlepiej żeby to był jakiś pierdołek na K który gdy klikną wyłączał dźwięki.
KOSMOS
Może wykorzystac do tego celu komendy brak dla "pełno ekranowych" tak jak brak komunikatów w K.Notify!
pienio
mysle ze wystarczylby sam glosniczek do przekreslania.
tym bardziej ze wykrywanie pelnoekranowych tak srednio dziala (jak narazie).
Puma
QUOTE(pienio)
mysle ze wystarczylby sam glosniczek do przekreslania.


Właśnie o takie coś mi chodzi tongue.gif
lucjusz
Odgrzebuje temacik. Przydalaby sie mozliwosc wylaczenia dzwiekow przyciskiem na toolbarze. Tym bardziej ze mamy teraz 2 inne sposoby informowania o zdarzeniach w Konnekcie - K.Notify i kMigacz.
[OT]: Czy nazwy beda jakos ujednolicone - z kropka, bez kropki, male "k", duze "K" smile.gif
Arlathan
A ja mam inna propozycje,
zrobic oddzielny dzwiek dla zalogowania do sieci, i dla pojawienia sie noweog kontaktu w sieci
case
QUOTE(Arlathan)
A ja mam inna propozycje,
zrobic oddzielny dzwiek dla zalogowania do sieci, i dla pojawienia sie noweog kontaktu w sieci

No, dzwieki nawiazania i utracenia polaczenia z serwerem to nie glupi pomysl...
balky
no to ja jeszcze raz odgrzeje temat, bo cosik tu niemrawo, a funckja wylaczania dzwiekow to bardzo przydatna opcja.

Mozna by dodac np opcje 'wylaczaj dzwieki automatycznie przy wlaczonych pelnoekranowych aplikacjach'. raz klikamy i za kazdym razem jak wlaczymy gre lub film to dzwieki wylaczaja sie same....

mam nadzieje, ze taka funkcja znajdzie sie w Konnekcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.