Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z k.Notyfy i Jaberrem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
paveleck
otoz chodiz o to ze jak ktos mi przesyla wiadomosc z konta jabberowego to pojawia sie info z notyfy z poczatkiem wiadomosci ale kiedy klikne na info,to otwiera sie okno rozmowy ale nie ma w nim tej pierwszej wiadomosci,macie jakies pomysly jak to rozwiazac?
aha,wylaczenie opcji 'pokazuj poczatek wiadomosci' w notyfy nie pomaga,a dzieje sie tak tylko przy jabberze bo przy gg dziala wszystko cacy
niki
mam podobny problem: po wlaczeniu K wyskakuje mi wiadomosc (tray, notify, lista kontaktow) i miga. jest to wiadomosc od kumpla z konta chrome, tez uzywa K. po kilknieciu na migajaca ikone otwiera sie okno widomosci ale nie ma w nim wiadomosci a ikony dalej migaja. przestaja migac po wyslaniu czegokolwiek w tym oknie do kumpla. wiadomosc ta przychodzi po kazdym restarcie K - jest to troszke denerwujace sad.gif
Sahasrara
Hm, miałem podobnie.. Okoliczności były niby poprawne, z tym że upłynęlo dużo czasu pomiędzy dodaniem kolegi do mojej listy, a jego pojawieniem się w sieci i co za tym idzie autoryzacją mnie: wiedziałem że ma konto ale go nie używa, po jakimś tygodniu dopiero się pojawił. (<- nie wiem czy te okoliczności coś mówią ale chciałem dokładnie je opisać, na wszelki wypadek).

W każdym razie pomogło usunięcie kolegi i ponowne go dodanie do listy.
niki
Sahasrara dzienki biggrin.gif
usunolem kontakt - za chwile sam znow sie pojawil na liscie i doszly jakies stare wiadomosci od kumpla. autoryzowalem go i po restarcie K juz nie przychodza dziwne wiadomosci.
THX : laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.