Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zamiast Skina
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
LEON_SS
Jestem przeciwny skinowaniu konnekta bo straci on urok,
Ale jak by na liście kontaktów można było wsadzić sobie mały ładny obrazek (coś podobnego jak styl CowGirl w oknie rozmowy) to wtedy bym był za.
user posted image
bakerss
hmmm też o tym myślałem tak jak to ma Miranda, to by było gudi rozwiązanie ale są wazniejsze sprawy narazie smile.gif Pozdrawiam
UNK
czytajcie forum, szukajcie rzeczy na forum, a nei piscie co wam slina na jezyk przyjdzie, takich i podbnych postow juz troche jest wiec eniwiem po co zaczynac nowy
Sahasrara
Może by to dodać do faq? (skinowanie już jest, ale kwestia obrazków w tle listy?)
Olórin
moge dodać...tylko nie pamiętam czy to jest planowane na następne wersje czy nie ;p może mi ktoś pamięć odświeżyć ??
a to już mozna sobie wstawić taki obrazek na liste kontaktów ?? laugh.gif
Aule
smile.gif Nie, to kolega zrobił sobie fotomontarz. Ale miejmy nadzieje, że już niedługo będzie można.
pienio
QUOTE(LEON_SS)
Jestem przeciwny skinowaniu konnekta bo straci on urok,
Ale jak by na liście kontaktów można było wsadzić sobie mały ładny obrazek (coś podobnego jak styl CowGirl w oknie rozmowy) to wtedy bym był za.

a czy wlasnie mozliwosc wstawienia takiego obrazka nie jest skinowaniem?
hmm.. a moze tunning? smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.