Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Złe wyświetlanie ikonek "po prawej"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Davka
Hej

Ikonki które wskazują e-mail, nr telefonu, status opisowy są u mnie źle wyświetlane. Tzn czasami jest tam pusto mimo że powinna być ikonka, czasem ikonki są wyświetlane podwójnie ale jak klikne na danym kontakcie to sie odświerza poprawnie. Ikonki psują sie najczesciej gdy przełączam grupy.

Konnekt najnowszy
Win XP Pro SP1
SandmmaN
To powiązane jest z pionowym scrollem, tak przynajmniej wywnioskowaliśmy z Matzec'em, wiec nie jestes odosobnionym przypadkiem wink.gif.
Dodatkowo, Matzec wykryl jeszcze jedną nieprawidłowość, ale niech on się o tym sam wypowie bo nie bardzo potrafiłem to u siebie zaobserwować (Matzec, "jak masz grupe ktorej kontakty siegaja tylko do polowy..." wink.gif)
Generalnie, jak widać, bywają problemy z poprawnym odświeżaniem listy kontaktów :/
Matzec
QUOTE(SandmmaN)
(Matzec, \"jak masz grupe ktorej kontakty siegaja tylko do polowy...\" ;))

To właściwie jest ten sam błąd, ale chodzi o coś takiego:
Jak masz grupę, której kontakty sięgają tylko do połowy (;)) listy kontaktów, to jeżeli zmienisz grupę na ogólną (i będzie w niej suwak), oczywiście poznikają ikonki. I teraz chodzi o to, że znikną ikonki tylko tych kontaktów, które stoją na górze listy na miejscach, gdzie przed chwilą były kontakty z tej małej grupy :) Tam, gdzie początkowo było wolne miejsce, ikonki będą dalej.

No ale jak już mówiłem, to właściwie objaw tego samego błędu, więc nieważne ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.