Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1Rst WAp
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
BoND
Popsulo sie wysylanie z 1rst wap smsow na wszystkie sieci (takze zagraniczne) procz ery. Dziwne...Ktos ma tez ten blad?

Ze strony 1rstwap dziala bez problemowo...
Aule
A jaki format wysyłania? Bo powinien być 48xxxxxxxxx.
Olórin
poszukaj na forum mojego listu do 1rstwap w sprawie idei, odpisali że idea poblokowała ich i koniec.... i nie możliwe żeby ze strony dało sie wysłać :/ sprawdz czy sms dochodzi. To samo z plusem
a najlepiej - to i tak wysyłać z bramek smile.gif moim skromnym zdaniem
Olórin
czemu? jak bramka działa to lepiej z K, mi sie jakos nie chce wchodzić na te ślimaczej prędkości strony....Proponuje z filtra 1rstwap z xml'a wywalić plusa i ideę smile.gif
undying
Co do wysylania z K na Idee to czasem mi sie zdaza na na pobranie tokena musze czekac czasem kilka minut , podczas gdy na strone-bramke wskakuje mi niemal natychmiastowo... o co tu moze chodzic?
Lukas77
Zawsze jak w konnekcie chcę wysłać na Ideę i się ślimaczy token kilka minut to sprawdzam na stronie Idei i zawsze jest tak że strona Idei nie może się załadować. Idea ma chyba koszmarny (386) serwer, albo bardzo zdolnych sieciowców/informatyków. Ale cóż, przecież to to samo co TPSA.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.