Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Parametr jest nie poprawny
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Yunior
Witam. Mam system 2008 Servise Standard Edition. Tylko ja mam taki problem. Gdy kliknę prawym na kogoś z GG to wyskakuje mi Error :

Parametr jest nie poprawny
Code:87


Kliknę ok i konnekta działa ale nie widzę zakładki więcej.

Tylko ja tam mam inne osoby, które mają ten system i konnekta nie mają tego problemu.

Powyłączałem zbędne wtyczki ale nic nie pomogło. Zmieniłem ikonki też nic nie pomogło. Nie mam pojęcia w czym problem :/

Jest ktoś wstanie mi pomóc ? Tylko nie radźcie zmany na XP tongue.gif bo inne osoby nie mają tego problemu tongue.gif
McCool
Dopisuję się do powyższego. Mam na pokładzie MS Windows 7PL Pro i problem jest identyczny. Wiele wskazuje na to, że błąd jest globalny dla nowych Windowsów... ;/
Mucha
A która wtyczka do obsługi gg? gg.dll czy GG8.dll?
McCool
Testowane na obu z tym samym rezultatem.
exBBoi
Ja nie mam takiego problemu pod win7
McCool
A jaką masz edycję Win7? Próbowałem wyłączyć wszystkie możliwe wtyczki, które integrują się z menu kontekstowym Konnekta, ale nic z tego. U mnie nadal pojawia się taki błąd.
Diesel
no u mnie ten sam problem z win7. stało się to po ostatnim formacie.ale przed formatem na win 7 działało wszytko ok...
ktoś coś wymyślił?
WRON3k
mam Win7 x64 Ultimate i nie mam takich problemów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.