Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmiana statusu - opis
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Bora
Moja kolejna propozycja to umieszczenie gdzieś w łątwo dostępnym miejscu przycisku (czyść opis po zmianie statusu.) np dobrym miejscem byłoby zwykły checkbox w okienku z wyborem opisu.
Ostatnio częste pady serwaeów gg powodowały że opis który chciałem mieć np przez wieczór znikał już po paru minutach.
Możliwość odznaczenia przyda sie jak ktoś chce na chwilke a nie chce żeby przez przypadek krótkotrwały opis został na stałe bo zapomniał odznaczyć w ustawieniach.
Olórin
ta opcja jest w konfigu użytkownik->opisy statusów->czyść opis po zmianie statusu [czy jakoś tak]
case
QUOTE(Olórin)
ta opcja jest w konfigu użytkownik->opisy statusów->czyść opis po zmianie statusu [czy jakoś tak]

Bora mial chyba na mysli przystepniejszy dostep do tej opcji [szybka mozliwosc wlaczenia/wylaczenia]...
Bora
QUOTE(case)
Bora mial chyba na mysli przystepniejszy dostep do tej opcji [szybka mozliwosc wlaczenia/wylaczenia]...


zgadza sie, taka mała rzecz a jak ucieszy )
pienio
problem w tym ze nie dlugo sie skonczy miejsce "na wierzchu"
osobiscie nie jestem za wyciaganiem tej opcji, ale jak juz gdzies pisalem mozna by zrobic wyciaganie na wierzch dowolnych opcji smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.