Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Praying Mantis
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
amanii
Nie wiem, czy jest się czym chwalić przy waszych pięknościach, ale to forum bardzo mi pomogło w odpicowaniu konnekta, więc się pochwalę. Oto i mój konnekt:


okno rozmowy: przerobiłam kolorystycznie przerobiony przez WinterWolfa reserVed (wtyczka kduoview). Można było ustawić pseudo-przezroczystość (tapeta pulpitu jako tło okna rozmowy), ale ja wybrałam jednak motyw przewodni w rogu i czarne tło. Emotki - stare dobre gg. Może nie pasują kolorystycznie ale je uwielbiam.

okno główne: właściwie wszystko jest zrobione dzięki wtyczce tłoK, prosta sprawa, co tu się rozpisywać smile.gif schemat ikonek kstyle to Silk (ale chyba będę zmieniać smile.gif )

Może być? smile.gif
GuZiK
To Tobie ma sie podobac, a nie nam wink.gif Choć mi sie nie podoba gradient zaznaczenia w tloku ;p

jak zrobilas niższe pole wpisywania?
amanii
cholera mi też się właśnie ten gradient nie podoba.. próbowałam z zielonym (drugi kolor przewodni), próbowałam odwrotnie i nie mogę się zdecydować smile.gif

zmiana okna wpisywania: ustawienia-> okno rozmowy (kduoview) -> okno wpisywania -> zmiana wysokości smile.gif u mnie jest 36

doszedł pasujący notifier na dole, wygląda tak:



ta skórka to robota Abraxasa, do pobrania tu: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=7785
Troszkę tylko przerobiłam tę grafikę, żeby notifier miał ciemniejsze tło, co niestety widać po prawej tongue.gif
Hybrid
Głupie pytanie... Jak zrobić, żeby to menu na dole było takie małe?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.