Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wybieranie kontakow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KaLoH
Mam propozycje. Jak powszechnie wiadomo Konnekt uklada kontakty alfabetycznie. Tylko mam pewne ale. Osoba dostepna np na litere "k" jest na gorze, gdy nacisne "k" na klawiaturze, to zostaje przekierowany wlasnie do niej, ale gdy chce wybrac inny kontakt na litere "k" to juz nie moge. Chce zeby naciskajac "k" konnekt przeskakiwal mi na wszystkie kontakty, ktore zaczynaja sie wlasnie na ta litere. Troche to zagmatwane, ale mam nadzieje, ze mnie rozumiecie biggrin.gif Odpiszcie :wink:
case
bylo walkowane na forum! naciskasz "k" a potem "spacje" i przeskakuje na nastepna osobe zaczynajaca sie na "k"... czytaj forum!
KaLoH
Przepraszam, nie doszukalem smile.gif Ale czy nie mozna byloby tego uproscic tak jak napisalem :?:
case
no to "ujawnie" Ci jeszcze jeden trick, pewnie Cie ucieszy :twisted: [i na pewno tez bylo o tym na forum nie jeden raz]: chcac znalezc na liscie Kamila i majac przy tym kontakty o nazwie Kartofel, Kundel, [i] Kij [wie co jeszcze], to naciskasz sobie "k", nastepnie "a" i kolejno nastepne litery nick'u poszukiwanej osoby biggrin.gif. czyz to nie wspaniale :?: :twisted:

zycze milego wertowania listy 8)
Olórin
QUOTE(case)
bylo walkowane na forum! naciskasz \"k\" a potem \"spacje\" i przeskakuje na nastepna osobe zaczynajaca sie na \"k\"... czytaj forum!

...i faq tongue.gif
KaLoH
Bog Wam zaplac biggrin.gif Mozna zamknac topic biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.