Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kolor czcionki na liscie kontaktow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
odludeq
witam
Konnekta uzywam od wczoraj..;) [zdazyl mi zawiesic kompa 6 razy, ale poki co sie nie zniechecam;)]. nie potrafie jednak ustawic jednego koloru czcionki dla wszystkich kontaktow na liscie.. te dostepne i z "?" sa 'poszarzale', podczas gdy niedostepni sa czarni (kolor czcionki w ustawieniach ustawiony na czarna). gdy zmieniam w ustawieniach kolor na inny, to odpowiednio niedostepni maja ustawiony kolor, a dostepni maja wyblakly odcien tego ustawionego..
czy da sie to jakos ujednolicic (tzn zeby i dostepni i niedostepni byli napisani czarna czcionka)?

moj system: WIN98 SE
Aule
6 razy?? Co ty z k robiłeś? Mi od kilku miechów (czyt. od usunięcia kBot'a) sie nie zawiesił. Co do pytanka to nie wiem po co komu opcja ujednolicenia listy kontaktów. Ja sam mam ustawione pogrubianie kontaktów, żeby sie dostępne wyróżniały.
odludeq
coz.. glownie zawieszal mi kompa przy konfiguracji.. po nacisnieciu OK..;) ale juz jest dobrze (dzisiaj stabilny;P). a kBota nie wylacze.. za bardzo mi sie podoba;)
co do kontaktow, to nie mam nic przeciwko temu, zeby dostepni byli pogrubieni.. i to ustawienie sobie chce zostawic;) jednak kolor czcionki na liscie chcialbym miec jednolity. to ma zwiazek z jakas przezroczystoscia czcionki.. bo przy zmianie koloru tla sie po prostu mieszaja dwa kolory (kolor czcionki z kontaktow dostepnych i "?" z kolorem tla)
cRoMo
Co do wieszania: sprawdz, czy uzywasz wtyczki kIEView i w zwiazku z tym jaka wersje Internet Explorera posiadasz.
gilek
QUOTE(odludeq)
a kBota nie wylacze.. za bardzo mi sie podoba;)

więc co mówiłeś cromo? :]
odludeq
ej no.. ludzie..;P mi chodzi o kolory czcionki na liscie kontaktow..;) wieszanie to sprawa drugorzedna..;) [wczoraj caly dzien bez errora, dzisiaj tylko jeden.. wiec nie jest zle ;)]
gilek
odludeq dobrze, że to napisałeś, ale pewnie to nic nie pomoże :] ostatio na forum śmieszne rzeczy się dziją... temat o skórach zamienił się w dyskusję o dysortografii :?
KOSMOS
Ten poszazały kolor jest w tedy i tylko w tedy, gdy ktoś zmieni status lub opis, jest powiadomienie ikonka w trayu lub knotify.
odludeq
ech.. to, to ja wiem.. ;) ja sie chce tego pozbyc... ;)
Olórin
zmniejsz interwał animacji smile.gif powinno pomóc ;p
odludeq
grrrrr ;P
torn
Może odznacz:
Konfiguracja -> Interfejs -> Lista kontaktów -> Powiadomienia -> ...również na liście kontaktów
cRoMo
QUOTE(gilek)
QUOTE(odludeq)
a kBota nie wylacze.. za bardzo mi sie podoba;)

więc co mówiłeś cromo? :]

Rzeczywiscie, nie zauwazylem tego w poscie Gilka wink.gif
odludeq
dzieki torn ;) wlasnie tego mi bylo trzeba.. ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.