Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: I need backup
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bysiu
wczoraj odpalilłem kompa, zalogowałem się, odpaliłem Konnekt'a i chwilę później dysk zaczął mi się sypać i ów czesny windows pożegnał mnie blue screenem.
po ponownej instalacji okien odpalam K, a ten zgłasza mi, że nie może odczytać plików *.dtb z mojego profilu. Poza tym scandisk Xp'ka, który robi co chce, jak się go nie powstrzyma, zaminił folder history w profilu na PLIK [SIC!] :x ... i tu moja propozycja nowej OPCJI, może w tych pustych ustawieniach wink.gif lub wtyczki, która robiłaby backup profilu pakując go do rar'a lub zip'a z możliwością określenia przez użytkownika miejsca i nazwy pliku, po każdym prawidłowym uruchomieniu Konnekt'a lub co jakiś określony czas.

jeśli było to już na forum wałkowane to sorry. jeśli komuś pomysł się nie podoba :? to niech zważy na to, że proponuję chyba w miarę dobrze konfigurowalną opcję, tym co się podoba, proszę o wsparcie wink.gif
case
o back-up'ie bylo juz przy okazji jakiegos watku, ale jak widac nic w tej sprawie sie nie dzieje ...

duzo na forum jest postow o problemach z brakiem dostepu do plikow, czy tez innych, ktore uniemozliwiaja np. odpalenie K, tak wiec pomysl nie glupi ...puki co mamy expimp'a
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.