Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka RSA
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
firewoolf
Witam,

mam takie pytanie, w jaki sposób napisać wtyczkę, która (jeśli jest włączona [a właczać ją bedziemy dodatkowym przyciskiem w oknie rozmowy]) szyfruje wiadomość (np z "ala" na <BEGIN_RSA>zaszyfrowana wiadomosc<END_RSA>) i dopiero ją wysyła. Jeśli otrzymamy wiadomość w której są znaczniki <BEGIN_RSA><END_RSA> to czy jest wlaczona czy nie to ja deszyfruje i nam wyświetla, jako odebraną wiadomość. Wtyczka ma działać na protokole GG. Samo szyfrowanie i generowanie kluczy zrobie sam, pytanie jak zrobić resztę. Interesuje mnie napisanie wtyczki w delphi wg SDK dla dephi ;]

Pozdrawiam
Bo$s
Jest już taka wtyczka: GG crypt - http://www.kplugins.khrone.pl/plugins.ggcrypt.xml
Wizard
Która działa mocno średnio, i raczej częściej wywala Konnekt'a niż współpracuje z nim wink.gif. Firewoolf - ciężko będzie aby mógłby ci ktoś bardziej pomóc. Program, forum, społeczność K - to wszystko jest już martwe, niestety.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.