Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: alias
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Ninja AX
chodzi mi o to, zeby po wpisaniu w oknie rozmowy na przyklad /mejl do uzytkownika, z ktorym w danym momencie rozmawiam zostala wyslana zdefiniowana wczesniej wiadomosc (w tym przypadku adres e-mail).
cos jak na ircu:

/namecspl /nick NinjaAX^CSpl

czy jest cos takiego do konnekta, a jesli nie to czy daloby rade cos takiego zrobic? :]. wydaje mi sie, ze to moze byc przydatny drobiazg.
shw
gdyby kbot byl bardziej sprawny, to moznaby bylo to rozwiazac wlasnie nim, a tak to... chwilowo tego nie ma smile.gif
KaLoH
[OFFTOPIC]
Siema NinjaAX biggrin.gif Pamietasz mnie :?:
[/OFFTOPIC]
shw
sie ma kaloh - pamietasz, ze na forum sa PW, nie mowiac juz o nr. gg itp. ? tongue.gif
Ninja AX
hyhy, ta. Pamietam ^^.
shw - czy 'rozwazenie' oznacza mozliwosc stworzenia takiego czegos? ;].
shw
jak tylko nauczysz sie czytac tongue.gif
tam jest "rozwiazanie", a nie "rozwazenie" tongue.gif
Everyman
Mam takie drobne pytanie - czy jest opcja wyświetlania opisu pod kontaktem (tak jak w pozostałych komunkatorach), czy też trzeba najeżdżać i oczekiwać na dymek?
Ninja AX
QUOTE(shw)
jak tylko nauczysz sie czytac tongue.gif
tam jest \"rozwiazanie\", a nie \"rozwazenie\" tongue.gif

chyba pisac tongue.gif. przeczytac przeczytalem dobrze.
skoro nic takiego nie ma i nie ma zamiaru powstac w blizszej przyszlosci to dziekuje za uwage ;].
Sahasrara
Everyman > trzeba czytać forum (funkcja szukaj) i faq. Odpowiedź brzmi: jeszcze nie.
Everyman
AAA faktycznie, taka funkcja istnieje tongue.gif Przepraszam, ale się tu nie orientuję jeszcze za bardzo. Jak widać po ilości wysłanych postów, nie jestem zbyt doświadczonym użytkownikiem forum... Ale dzięki za odpowiedź smile.gif Ale może ktoś ma jakieś wieści, czy takie ulepszenie nadejdzie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.