Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Okno rozmowy w oknie Konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bakerss
Czy dało by sie zrobić taką opcje, żeby okno rozmowy bylo w oknie Konnekta tak jak ma to np. WPK czy Tlen przy odpowiedniej wtyczce?
Dziękuje za uwage smile.gif
foxtwo
QUOTE(bakerss)
Czy dało by sie zrobić taką opcje, żeby okno rozmowy bylo w oknie Konnekta tak jak ma to np. WPK czy Tlen przy odpowiedniej wtyczce?
Dziękuje za uwage smile.gif

moze jakis screen, bo nie moge sobie wyobrazic jak to mialoby wygladac... nie uzywam/łem WPK/Tlen smile.gif
Ps: to ash tak bardzo jest potrzebne :?: :wink:
bakerss
heh nie mam nigdzie pod ręką tego teraz, ale poprostu zamiast okna rozmowy odzielnego, było by w konnekci, każda rozmowa jako zakładka smile.gif

heh przyznaje nudzi mi sie troszke i wymyślam ale podyskutować zawsze można smile.gif
misia
szczerze powiedziawszy ja jakos tego nie widze i srednio mi sie ten pomysl podoba, jako wtyczka niech sobie bedzie, ale czy w takiej sytuacji (tak z ciekawosci) mozna alt+tab przeskakiwac miedzy zakladkami??
hook
w samym okienku ew ctrl + tab
Olórin
mi sie to absolutnie nie widzi, ew okno rozmowy z zakładkami to jeszcze jakoś smile.gif ale w oknie z listą ? ;p
QUOTE(bakerss)
opcje
jako opcja? czemu nie!

mozna tez zrobic tak jak w tlenie bo w tlenie nie ma okna rozmowy w oknie glownym programu lecz sa one polaczone razem na goze jest tabelka z nickami obie opcje nie sa zle i napewno komus by sie to spodobalo a konnekt wzwiekszyl by swoja wartosc jako ustawienie no juz doscyc wazne bo mozna by go bylo ustawlic wedle wlasnej woli
ale zaloze sie ze ktos by zraz napisal "znowu nowe opcje..."
Olórin
MEK - mogę prosić o screenshota? w tlenie tego nie widziałem, w WPK tak i tam mi sie to nie podobało. Chyba ze interfejs a'la irc, czyli po lewej rozmowy w zakładkach, po prawej stale widoczna lista kontaków smile.gif to mogło by być ciekawe
hmmm musisz zrozumiec ze mi to na psu bude narazie nie potrzeba ale zwiekszylo by to funkcjonalnosc k w
tlenie jest to za pomoca zahadum

natomiast projekt gg nie wiem czy widziales?

podobal mi sie nie wiem kto go zrobil jakies piotrek chyba potem powstal skins do gg na podstawie tego projektu jednak mondry sms express nie wzial go pod uwage - pewnie dlatego ze maja za malo kasy........ i gg ma za malo bugow
Sahasrara
E, osobiście wolałbym żeby hao zajął się tym np. za 3 latka, kiedy K. będzie już miał obsługę kuchenki mikrofalowej, drzwi od garażu itp. wink.gif Natomiast same taby w jednym oknie przełączające okna rozmowy - to by było to... Nie wiem tylko na ile ui (obojętnie czy obecny czy przyszły) by to łyknął.
bakerss
Heh ja nie mówie że to jest ważniejsze od jabbera, Tlena i wogóle tylko może kiedyś ktoś jakoś napisze cos :]
foxtwo
QUOTE(bakerss)
tylko może kiedyś ktoś jakoś napisze cos

fajnie napisane...
powracajac: nie wydaje mi sie, ze ktos sie skusi w nablizszym czasie, chociash... :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.