Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Często rozłącza
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
pioootrek
Witam. Mój konnekt od pewnego czasu często się rozłącza. Łącze się na przemian z SSL i HUB (na HUBie jest nieco lepiej).
Wygląda to tak, że gadam gadam a tu nagle rozłączony. Klikam na jakiś status (np. niewidoczny) i wszystko jest ok, aż zaraz znowu rozłącza...
psota
Ustawienia => GG, w serwerach zmień
ja osobiście jako pierwszy mam
CODE
91.197.13.4
91.197.13.5
91.197.13.6
91.197.13.7
91.197.13.24


wpisz serwery tylko działające(np. ze strony http://ggtest.pl/monitor_serwerow/)
pioootrek
Dzięki za pomoc, na razie wszystko chodzi w porządku smile.gif

EDIT!!

Cóż, wydawało mi się, że jest ok ale dalej rozłącza. Monitoruje przy tym serwery i nawet gdy stan jest OK rozłącza mnie. Dawniej tego nie było, a nic nie grzebałem w ustawieniach?
WRON3k
zobacz czy nie masz w (Ustawienia->połączenia\) zaznaczonego że łączysz się z internetem przez modem smile.gif !
pioootrek
QUOTE(WRON3k @ 28.12.2008 - 23:10) *

zobacz czy nie masz w (Ustawienia->połączenia\) zaznaczonego że łączysz się z internetem przez modem smile.gif !


Nie..
pioootrek
No Panowie, czekam już dosyć długo na odpowiedź a problem wciąż jest, może już tak na to uwagi nie zwracam ale mimo wszystko jest wciąż denerwujący zwłaszcza jak się z kimś gada a tu puf - i nie ma się tego co ktoś pisał przez jakąś minutę :| mam łącze radiowe, oto moje ustawienia połączenia:

nowako84
też miałem ten problem na viscie, lecz gdy ustawiłem limity oczekiwania połączeń na 3 sekundy problem zniknął. Może taka informacja się przyda spróbuj tego bo widzę że masz wszystko na 1 sek smile.gif
SkkF
Przesun te dwa suwaki w prawo, najprawdopodobniej to jest przyczyna.
pioootrek
Po przesunięciu w prawo jeszcze gorzej.. gdy było w lewo to mnie zaraz łączyło a w tym przypadku trzeba długo czekać.

Kuzyn, używający gadu-gadu miał podobny problem, niby go rozwiązał gdy dał w ustawieniach/połączenie "połączenie stałe (np. LAN)", ale ja przecież mam odfajkowane że łącze się za pomocą modemu, więc na jedno wychodzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.