Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blue Screen Of Death
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dzis po update i dlugiej pracy k nacisnolem w tryu prawy klawisz myczki po czym magiczny napis zakmnij... ku moim oczom ukazal sie piekny XP'kowy niebieski ekran smierci! smile.gif
torn
a ciekawe jeszcze co na nim było, to chyba raczej bardziej istotna informacja :)
hmm nowy XP SP2 beta 1 smile.gif ale ogolnie 1 raz mi sie to "udalo" bardzo dawno nie miaelm BSOD teraz gdy wylaczalem k pierwszy raz tak samo pierwszy raz na sp2 wiedz moze to jednak ma zwiazek z update dzisiejszym zobaczymy jutro czy ktos odpisze ze to mial jak nie hmm to moze przypadek

pozdrawiam MEK
Lukas77
Zainstalowanie XP SP2 Beta1 chyba wszystko tłumaczy, prawda?
Sahasrara
Ciekawe, nigdy jeszcze nie widziałem BSODa w XP. wink.gif
Lukas77 nic nie tlumaczy chyba ze SP2 tak wplynol na k ze k zrobilo mi BSOD ciekawe jak wyjdzie finalowa wersja SP2 i beda sie dalej dziac takie zeczy to co powiesz? zebym a. wrocil do SP1 lub b. ze SP2 jest zbugowany i robi BSOD
^BerZerK^
QUOTE(MEK)
Lukas77 nic nie tlumaczy chyba ze SP2 tak wplynol na k ze k zrobilo mi BSOD ciekawe jak wyjdzie finalowa wersja SP2 i beda sie dalej dziac takie zeczy to co powiesz? zebym a. wrocil do SP1 lub b. ze SP2 jest zbugowany i robi BSOD


no facet co ty opowiadasz przeczytaj sie!!
sp2 bardzo ingeruje w system a ze to jest beta i to wczesna bo oficjana premiera jeszcze daleko dosyc to co sie dziwic ze wywalilo sie
jak bedzie oficjalny to pewnie wtedy bedzie mozna sprawdzac
QUOTE
wczesna
nie wczesna jest alpha to jest beta nex rc mejbi smile.gif
QUOTE
daleko dosyc
jak daleko? rok? pol roku? kilka miesiecy?
QUOTE
to co sie dziwic ze wywalilo sie
nie wywala sie dziala bardzo stalilnie jedyny BSOD byl gdy wylaczalem k
arkadyjczyk
A ile ich było, jeden, dziesięć. Przypadki chodzą po ludziach i po konnektach. Jak mi się raz wysypie tpo się nie chwalę bo przyczyn może być full. Zgłoś jak będziesz to miał kilka razy.
hmmmm naszczescie jeden
chcialem poprostu o tym poinformowac ze po dlugiej pracy z nowym update sie tak stalo przy zamekaniu
ogolnie czasem mi sie wywala konnekt i warto by wzrucic na to uwage
cRoMo
ZTCW termin wydania SP2 przyapda gdzies na poczatek 2005 roku... Wciaz uwazasz, ze skoro to beta, tzn. ze nadaje sie do uzytku?
oczywiscie uzywalem tez alpha i dalo sie uzywac za to beta1 jest bardzo stabilna i jak narazie po za tym jednym wyjatkiem nie zawiesila mi sie ani razu
co do daty premiery? skad masz takie informacje?
to bardzo mnie zdziwilo co napisales 2005? hmm ja uwazalem ze wyjdzie jeszcze w tym roku i to nie dlugo i tak myslalem ze w wakacje najpozniej no ale jak bedzie zobaczymy
Olórin
w 2005 to juz bedzie glosno o longhornie wink.gif
a mial wyjsc w 2004 :> jednak ciagle zminiaja date
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.