Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konta na jabber
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Puma
Mała propozycja żeby w konfiguracjach była możliwość logowania do dwóch serwerów lub więcej. Nie wszystkie mają te transporty które potrzebuje a może idzie to inaczej rozwiązać, czytałem że można tylko to dosyć karkołomne jest.
Olórin
będąc na chrome.pl możesz korzystać z transportów z innego serwera np. z jabberpl (chyba ze bluszcz to zablokował ;p), a kilka kont J w K będzie, zgodnie z tym co zapowiada hao wink.gif
Puma
No dobra w PSi to zrobiłem że komunikaje się z ICQ tylko nie da się teraz tego zrobić w K gdyż potrzebne mi są dwa logowania a na chrome.pl jest transport mail na któmym mi zależy. Mówisz że przez chrome.pl można korzystać z innych trasportów na innych serwerach ... tylko chyba jestem niedouczony bo nijak nie mogę tego zrobić :cry:
Może jakaś instrukcja w faq :wink:
Olórin
1.włączasz psi
2.logujjesz sie na główne konto
3.włączasz przeglądarke usług dla tego konta
4.w pasku adresu w przeglądarce usług wpisujesz adres serwera z którego chcesz mieć usługę
5.naciskasz enter
6.rejestrujesz się w jakimśtam transporcie
7.włączasz K (pamiętaj o synchronizacji do serwera)
8.dodajesz kontakty
9.gadasz :]

z tym że transport email to juz inna kwestia smile.gif nie wiem czy będziesz mógł skorzystać z niego będąc na innym serwerze, to jest dosyc bardzo związane z 1 serwerem, ale takie transporty jak icq,gg,aol,msn,yahoo,sms można wykorzystać jak to wyżej opisałem
Puma
Wielkie dzięki 8) narazie wszystko działa to co chciałem. Mam główne konto na chrome.pl jak sam mówisz trasport mail bywa niepewny. Teraz mam trasport mail i gg na chrome.pl a icq na jabberpl.org. tongue.gif

Ps. Jednak to rozwiązanie połowiczne, poproszę w miarę szybką możliwość logowania się na kilku kontach.
sn0wman
i ja właśnie się za czymś takim rozglądałem w k, ale ni ma !
wyglądam zmian...smile.gif
hao
przeciez mozna logowac sie na kilku kontach!
sn0wman
jeśli można to fajnie...tylko nie wiem jak. :/ . mam najnowszą wersję, żadnych dodatkowych pluginów. na 'zakładce' jabber, w ramce 'konto' nie ma żadnego menadżera kont, może być tylko jedno wklepane. chyba że najpierw dodaje się jedno potem drugie itd...ale jak potem nimi zarządzać jeśli chcę być zalogowany na jakimśtam a nie na innym...hmm...jeżeli ten post jest głupi to sorki ale nie czaję smile.gif
sn0wman
chyba że poprzez transport z jednego jabberowego konta na inne ale jak ktoś tam...Puma smile.gif wspomniał jest to rozwiązanie połowiczne
Aule
Skopiuj wtyczke jabber'a to będziesz miał tylke kont co kopii :roll:
sn0wman
tya...działa smile.gif dzięki biggrin.gif a tak przy okazji (nie będę nowego tematu już zakładał) , jak czy da się ustawić żeby k nie logował się do sieci gg ? bo opcja 'ostatni' (status) dla 'niedostępnego' nie funkcjonuje
Aule
Trzeba nie kazać mu sie automatcznie łączyć. Pamiętam, że u mnie nie łączyło też samo jak costam o modemie zaznaczałem. :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.