Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grupy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KaLoH
Czy jest mozliwosc, aby po dodaniu grup np : ICQ, MSN itp, osoby ktore wkladam do tego grupy, znikaly z grupy podstawowej i byly widoczne tylko w grupie do ktorej zostaly wrzucone :?:
nix
QUOTE(KaLoH)
Czy jest mozliwosc, aby po dodaniu grup np : ICQ, MSN itp, osoby ktore wkladam do tego grupy, znikaly z grupy podstawowej i byly widoczne tylko w grupie do ktorej zostaly wrzucone :?:
nie
KaLoH
A czy taka mozliowsc zaplanowana :?: To jest moja propozycja smile.gif
Olórin
zaplanowana jest lista kontaktów w postaci drzewka smile.gif
Peper
Dokładniej drzewka, bo podział na grupy zostaje biggrin.gif
http://beta.jabberpl.org/komunikatory/konn...tce-w-konnekcie

Moja propozycja to grupa, w której automatycznie znajdowałyby się osoby, które nie są przypisane do żadnej grupy.
Olórin
albo grupa "bez grupy" albo tez będą w głównym 'katalogu'
Matzec
QUOTE(Peper)
Dokładniej drzewka, bo podział na grupy zostaje :D
http://beta.jabberpl.org/komunikatory/konn...tce-w-konnekcie

Myślę, że to jednak jest ręcznie robiony obrazek, a nie p-screen nowego Konnekta. Zwróć uwagę na tytuł okna - jest tam wersja .104...
Hao, mógłbyś się wypowiedzieć w tej kwestii?
shw
jakbyscie przejrzeli forum, to byscie wiedzieli, ze recznie robiony. i to chyba nawet nie przez hao, tylko o ile pamietam nix'a.
Sahasrara
O rany, jednak ktoś czyta moje wypociny na beta.jabberpl.org. wink.gif Tak, obrazek jest ręczne robiony przez nixa. Pod tym samym linkiem podanym wyżej jest link do odpowiedniego wątku na forum...
nix
auu ten obrazek byl wyjatkowo nie udany :twisted:
KaLoH
Wiec jak z ta propozycja ? Moze tworcy sie wypowiedza :?:
gilek
przecież wszyscy piszą, że będzie drzewko... :evil:
KaLoH
No to w takim razie czekam z niecierpliwoscia smile.gif
misia
pytanie to drzewko bedzie w opcji?
bo ja osobiscie wole zakdladki zamiast drzewka
Aule
W k większość rzeczy jest jako opcja. Ale zmiana na drzewko pociągnie za sobą spore zmiany w UI, więc nie wiem czy będzie możliwy powrót do starego wyglądu. Mi osobiście drzewko bardziej odpowiada, ale może drzewko + zakładki będzie. W tym miejscu trzeba poczekać na wypowiedź Hao.
Sahasrara
Chyba taka wypowiedź już padła, poszukajcie na forum.
case
QUOTE(pz16)
W k większość rzeczy jest jako opcja. Ale zmiana na drzewko pociągnie za sobą spore zmiany w UI, więc nie wiem czy będzie możliwy powrót do starego wyglądu. Mi osobiście drzewko bardziej odpowiada, ale może drzewko + zakładki będzie.

na screenie nix'a sa zakladki, ale watpie, zeby rzeczywiscie tak bylo [drzewko ma grupy, wiec po co jeszcze zakladki] i watpie rowniez, zeby byla mozliwosc wyboru miedzy drzewkiem, a stara lista, bo jak juz hao wielokrotnie mowil, z przejsciem na drzewko wiaze sie wiele zmian w K...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.