Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: STATUS "ZARAZ WRACAM"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
bysiu
no to tak... siedze sobie i pisze wlasnie te notke i i mam ustawione ze konnekt ma przejsc po 10 sek. mojej nie katywnosci na status "zaraz wracam" :wink:
wydaje mi sie ze pisze jakies 3 znaki na sekunde. no niech pisze nawet jeden pol znaku na sekunde... co bym bie bylo, gdy nie ruszam myszka i jednak moje palce i klawiatura sa bardzo aktywne, to i tak po tych 10 sek. status sie zmienia... :?: :?: :?:
hao
Sam sobie odpowiedziałeś smile.gif
W tej chwili konnekt sprawdza tylko myszkę i uchwyt aktywnego okna na pulpicie. Sprawdzałby też pięknie klawiaturę gdyby tylko API w98 obsługiwało specjalną funkcję...

A tak, pewnie trzeba będzie zastawiać w systemie haki, a to już myślę średnie rozwiązanie sad.gif ...
bysiu
czyli jesli rozmawiam z 5 osobami, jak sie gada z tyloma osobami, to nie ma czasu ruszac myszka tongue.gif i do przelaczania miedzy oknami uzywam alt+tab i i myszka lezy bezczynie i to i tak bedzie przechodzil na zaraz wracam...
wyjsciem zawsze jest wylaczenie opcji zmiany statusu... albo ustawic zeby po godzinie mi zmienial status... ale tak opcja jakos mi nie bardzo odpowiada... nic to... jakos to przezyje... smile.gif nie wiem tylko jak inni smile.gif
Maciej_Kowalewski
QUOTE(hao)
A tak, pewnie trzeba będzie zastawiać w systemie haki, a to już myślę średnie rozwiązanie  sad.gif ...

nie jest to zle rozwiazanie - w koncu nie potrzeba tu nie wiadomo jakiej wydajnosci... zwykle wywolanie callbacka i podstawienie czasu do jakiejs zmiennej nie zajmie IMHO wiecej niz 1000-2000 cykli procesora... przy 2 miliardach cykli na sekunde oferowanych przez dzisiejsze procesory (nawet na komputerze 10-krotnie wolniejszym) zadna sekretarka nie zapcha procka smile.gif
hao
Wiem, ale generalnie nie lubię takich rozwiązań...

Na razie na 2k/XP działa wykrywanie away'a metodą mniej inwazyjną od haków (GetLastInput)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.