Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukaj znajomych z gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kox
Coś ostanio mam problemy z wyszukiwaniem. W polu Imię i Nazwisko pokazuje mi się wyłącznie imię. Wyszukiwanie osób z przedziału np. 18-25 pokaże tylko osoby w wieku 18. Przy innych przedziałach to samo, pokaże tylko pierwszy rocznik. Aby znaleźć np. 19-latków trzeba wpisać w to pole 19. A w ogóle wiek pokazuje się w kolumnie Płeć.
Nie przypominam sobie by była o tym mowa na forum.
Matzec
1) Nazwisko nie jest wysyłane przez serwer GG
2) Faktycznie, przedziały nie działają...
3) Jest to wspólna kolumna, nazywa się Płeć / Wiek (ale płeć nie jest nigdy wyświetlana :P)
Olórin
co do nazwiska to jest zablokowane na serwerach gg juz od dosyć dawna
Aule
To może czas zmienić nazwy? Po co ma być wiek/płeć jak tylko wiek wyświetla. I po co to nazwisko skoro go i tak nie wyświetla? :roll:
Olórin
są inne sieci wink.gif może w klanie działa wink.gif
Aule
Z tego co widze to jabbera też poprawnie nie pobiera. Nie można szukać jak si ema kogoś adres. Ja mam ustawione dane osobowe prawie wszystkie, a konnekt mi tylko pseudo wyświetla i w polu kontakt jakiś kwadracik:wink: Co do kLana nie był bym taki pewny, o w kLanie nie można ustawić imienia i nazwiska, chyba, że o czymś nie wiem :roll:
Olórin
w oczywiscie ze to jest w klanie biggrin.gif, a co do jabbera to przeszukiwaniej jest tylko wg. kilku pól, ale vCard ma ich baaaardzo dużo (patrz: w PSI) i to powinno działać w "Odświerz"
Aule
U mnie odświerz w Jabberze wogle nie działa. Co do klana to niby gdzie ustawić własne dane? Tam gdzie gg?
OT>> Ja sie zastanawialem co to jest to vCard. Tera mnie ktoś uświadomił :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.