Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opis statusu w tray'u
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sleeva
Problem (drobny):

Ustawiam opis na gg, wyłączam Konnekta, uruchamiam ponownie, kNotify pokazuje, że automagicznie status jest ponownie ustawiony na ostatni (i b. dobrze) tylko że "chmurka" w tray'u już opisu nie pokazuje. Opis fizycznie jest (sprawdzone przez inny profil).

A i czasem jak ktoś ma dłuższy opis, tak że w "okienku" pod kursorem jest w kilku liniach, ostatnia jest przycinana że widać tylko dwa czy trzy górne piksele.
Davka
Potwierdzam (ale to drobny problem) biggrin.gif
foxtwo
QUOTE(Sleeva)
Ustawiam opis na gg, wyłączam Konnekta, uruchamiam ponownie, kNotify pokazuje, że automagicznie status jest ponownie ustawiony na ostatni (i b. dobrze) tylko że \"chmurka\" w tray'u już opisu nie pokazuje. Opis fizycznie jest (sprawdzone przez inny profil).

Mam to samo od kiedy zostala wprowadzona wtyka kjabber...
Olórin
a może macie wtyczke kjabber nad wtyczką gg ?
Aule
Olórin , jak masz wtyke kJabber nad gg to zamiast ikonki gg w trayu widzisz żaróweczke kJabbera, więc raczej nikt z nich tak nie ma, bo to bardzo łatwo zauważyć. biggrin.gif
nix
QUOTE(Sleeva)
Problem (drobny):

Ustawiam opis na gg, wyłączam Konnekta, uruchamiam ponownie, kNotify pokazuje, że automagicznie status jest ponownie ustawiony na ostatni (i b. dobrze) tylko że \"chmurka\" w tray'u już opisu nie pokazuje. Opis fizycznie jest (sprawdzone przez inny profil).

A i czasem jak ktoś ma dłuższy opis, tak że w \"okienku\" pod kursorem jest w kilku liniach, ostatnia jest przycinana że widać tylko dwa czy trzy górne piksele.


mozna prosic o screeny?
Sleeva
służę...

user posted image

do tego, w tym samym okienku długi e-mail też jest ucinany, ale to mnie akurat nie razi (zresztą szerokość "dymku" jest stała więc rozumiem ograniczenia)
Aule
user posted image
A nie o to chodziło?
nix
a juz rozumiem... to nie do mnie z tym problemem :twisted:
w obu sprawach do Hao smile.gif

a juz myslalem ze cos z K.Notify nie tak biggrin.gif
Sleeva
pz16: o oba chodzi smile.gif

na moim screenie widać jak ucina się opis, a na twoim ten bug drugi widoczny, czyli opis jest a w chmurce tylko "Konnekt" pisze
case
Sleeva, Twoj problem byl walkowany na forum, poszukaj sobie...
a co do tray'a, to owszem, po jakims czasie zamiast opisu widnieje po prostu napis "Konnekt".
UNK
hmzz, po malych probach udalo mi sie ustawic konfiguracje tak zeby wyswietlal sie opis, wystarczylo skopiowac to co jest w kontrocle na samej gorze do kontorlki podpisanej
[POLE EDIT] Zwykla.

wszystko w ustawieniach >> interfejs
w moim wypadku {profile}{ [info]} i dziala i w trayu i w glownym oknie K
foxtwo
QUOTE(UNK)
hmzz, po malych probach udalo mi sie ustawic konfiguracje tak zeby wyswietlal sie opis, wystarczylo skopiowac to co jest w kontrocle na samej gorze do kontorlki podpisanej
[POLE EDIT] Zwykla.

wszystko w ustawieniach >> interfejs
w moim wypadku {profile}{ [info]} i dziala i w trayu i w glownym oknie K

nie pomaga... :?
Sleeva
Dzieki case problem z ucinaniem zniknął (dostałem link do poruszanego problemu) - pomaga zmiana czcionki lub rozmiaru

UNK: piszesz o ustawieniu opisu przez zmienną {info} - tak mam od samego początku (ustawienie standardowe) jednak nie rozwiązuje to problemu niezapamiętywania opisu w chmurce tray'a przy fizycznej obecności opisu
UNK
u mnie to zadzialalo nie mam teraz problemu i status sie pokazuje moze jakas wtyczka blokujcie, poprobujcie wylanczac i wlanczac poszczegolne wtyczki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.