Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Archiwum i domyslne ustawianie na SMS
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Keeper
No wlasnie. Mam z tym od jakiegos czasu maly problem. Maly, acz calkiem upierdliwy. Chodzi o to, ze wlaczajac archiwum rozmow automatycznie rozwijane jest drzewo SMS i ustawiany wskaznik na prawidlowa osobe (ale mi nie chodzi o smsy tylko rozmowy sad.gif). Czy ktos z Was mial do czynienia z czyms takim ? Wiecie jak to naprawic ?
Sahasrara
Stara uciążliwość, było na forum. Nie da się. Zobaczymy co powie hao.
Keeper
ahya, przepraszam w takim razie za powtorke tematu - wczesniej nie znalazlem go w archiwum..
konrad
a ja moze powiem, ze sms wyslany do kogos z listy (tylko numer koma, bez gg,jid) jest zapisywany na stale, bo np. po zmianie nazwy kontaktu na nowa, w archiwum jest stara... nie mozna tego zrobic tak jak przy rozmowach ? zmienie nazwe kont. to i w arch. sie zmienia :/
UNK
nie bedzie to takie proste (tak mi sie przynajmnije wydaje), otoz to, gdy mamy kontakt z jakies sieci, ma on przypisany nr lub uid, ale gdy jest to sms nazwa jest inaczej zapisywana i po zmianie nicka nie zmienia nazwy pliku i zostaje stara nazwa...chyba wyjasnilem
konrad
hehe to wiem smile.gif ale jak zrobic zeby mozna tak samo zmieniac jak te z gg, jid ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.