Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status po starcie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bysiu
milo by bylo miec mozliwosc ustawienia statusu, jaki chcemy miec, po uruchomieniu konnekta.

i jeszcze cos odnosnie statusow...
jest mozliwosc ustawienia opisu dla statusu "nie przeszkadzać" ... tylko GG nie ma takiego statusu...
sadar
z tego co zauwazylem, to status po zalogowaniu mam ustawiony dokladnie taki, jaki mialem gdy zamykalem konnekta, czyli wystarczy przed zamknieciem ustawic wlasciwy status i z takim uruchomi sie program... mysle, ze u innych jest tak samo smile.gif
bysiu
po ustawieniu w opcjach "lacz automatycznie" nie chcial mi sie laczyc w ogole... gdy odznaczalem i "Łacz automatycznie" i recznie ustawialem status, to bylo ok. teraz juz znowu chodzi dobrze... dziwne... nic to... czekamy na nastepna wersje...
hao
Co do "nie przeszkadzać" - pamiętaj że Konnekt będzie obsługiwał również inne sieci!

Co do automatycznego łączenia, łączysz się przez modem ???
bysiu
nie. lacze sie przez LAN, nie uzywam proxy i nie mam problemow z fire wallem.
mozilwe ze to byla zlosliwosc rzeczy martwych... czyli serwer GG
hao
Konnekt gdy się łączy "miga" ikonką w tray'u, więc jeśli nie działa serwer, raz na jakiś czas będzie coś migać smile.gif

Nie masz przypadkiem zaznaczonego opcje->Połączenie->przez modem ??
bysiu
jestem moze laikiem jesli chodzi o programowanie, ale mam na tyle wiadomosci, ze jesli mam LAN to nie zaznaczam ze mam modem tongue.gif :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.