Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [bug] crypt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
foxtwo
Sprawdzcie czy u was jest to samo...
1) Otwierash okienko z rozmowa, gadash z kolesiem/kolezanka...
2) Klikash na crypt i pishe "wyslij klucz do [osoby, z ktora wlasnie gadales]"
3) Otwierash inne okno i gadas z innym kolesiem/kolezanka...
4) Klikash na crypt i pishe "wyslij klucz do [osoby, z ktora wlasnie gadales]"

I tu zaczynaja sie jaja... laugh.gif
5) Klikash na crypt osoby z ktora wczesniej rozmawiales... i pishe "wyslij klucz do... poprzedniej osoby"

Mam nadzieje, ze to w miare wytlumaczylem.. nie ejst to razacy bug dlamnie bo nie uzywam crypt'u, ale jest bug to bug...
Olórin
my tesh nie uzywamy crypta ;p pisz normalnie ;-) a co do buga to nie sprawdzałem, ale należy go poprawić wink.gif
foxtwo
QUOTE(Olórin)
my tesh nie uzywamy crypta ;p pisz normalnie ;-) a co do buga to nie sprawdzałem, ale należy go poprawić wink.gif

Latwo wam mowic, caly czas tak piSHe... :twisted:
a jesli chodzi o bug'a to tesh nie uzywam crypt'a - przypadkowo nacisnalem bo mialem duzo okienek i tak wyszlo, ze zauwazylem... 8)
SandmmaN
Objawia sie to przykładowo tak:
user posted image
MiLKA
jak juz wczesniej bylo napisane na forum (czytac ludzie!) ggcrypt ma problemy z kolejka wiadomosci i zle sie czuje w okolicy z nowym knotify... tak wiec, albo wylaczycie informowanie o wiadomosciach (?) albo wylaczycie ggcrypta....
a co do obrazka, to pewnie chodzi Ci tez o to, ze pomimo tego ze rozmawiasz z Blueman, to jest menu od maRO? nie wiem jak to nix zrobil, ale zdarza mi sie to notorycznie.... strasznie dziwne... w z tego co zauwazylem w mojej wtyczce to sie nie dzieje, nix jakies przewrotnej metody uzywasz?
nix
QUOTE(MiLKA)
a co do obrazka, to pewnie chodzi Ci tez o to, ze pomimo tego ze rozmawiasz z Blueman, to jest menu od maRO? nie wiem jak to nix zrobil, ale zdarza mi sie to notorycznie.... strasznie dziwne... w z tego co zauwazylem w mojej wtyczce to sie nie dzieje, nix jakies przewrotnej metody uzywasz?

hehe ... nie pamietam... to byla moja pierwsza wtyczka... pierwsze kroki w API konnekta... wybaczcie :twisted:
MiLKA
QUOTE(nix)
hehe ... nie pamietam... to byla moja pierwsza wtyczka... pierwsze kroki w API konnekta... wybaczcie  :twisted:
pewnie ze wybaczamy :twisted: i ladnie prosimy, jak bedziesz mial chwile wolnego czasu (i visuala na dysku ;p) to jak bys zajrzal do crypta to sie bysmy cieszyli ;P
SandmmaN
QUOTE(MiLKA)
(...)
a co do obrazka, to pewnie chodzi Ci tez o to, ze pomimo tego ze rozmawiasz z Blueman, to jest menu od maRO? nie wiem jak to nix zrobil, ale zdarza mi sie to notorycznie.... strasznie dziwne...

Chodzilo mi dokładnie i jedynie o to właśnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.