Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wsparcie po raz pierwszy...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Za uzbierane ze wsparcia pieniądze kupiliśmy pakiet MS Visual C++ 2003 i to na nim niebawem będzie powstawać kompletnie nowa "edycja" Konnekta.
Najpierw muszę wykonać kilka testów, żeby upewnić się, czy wymyślone zmiany zadziałają tak jak powinny...
SandmmaN
Super :!:
Pomyslnych testow i owocnej pracy smile.gif
No i kupcie sobie tez od czasu do czasu jakies piwko ze wsparcia! wink.gif
MiLKA
QUOTE(hao)
kompletnie nowa \"edycja\" Konnekta.

chyba nie wedlug praktyki rm -rf /konnekt i od nowa ;p ?
torn
QUOTE(SandmmaN)
No i kupcie sobie tez od czasu do czasu jakies piwko ze wsparcia! ;)
Trzeba będzie o tym pomyśleć, jeszcze przed sesją :)
niki
no to wysłałem parę złociszy na pifko wink.gif
no i żeby nowy wspaniały konnekt powstał szybciej smile.gif
case
ja bylem przekonany, ze wszystko co wplacamy idzie na piwo, a tu takie zaskoczenie :twisted: tongue.gif ...pogratulowac
nix
QUOTE(hao)
Za uzbierane ze wsparcia pieniądze kupiliśmy pakiet MS Visual C++ 2003 i to na nim niebawem będzie powstawać kompletnie nowa \"edycja\" Konnekta.
Najpierw muszę wykonać kilka testów, żeby upewnić się, czy wymyślone zmiany zadziałają tak jak powinny...

pochwale sie ze ja tez kupilem sobie MS Visual C++ .net 2003 :twisted:
co prawda pieniadze nie ze wsparcia :twisted: ale jestem zadowolony z zakupu biggrin.gif
vojtek
No to nie pozostaje Wam nic innego jak pisac, pisac i pisac wink.gif A nam wspierac wink.gif
hao
A propos wsparcia... W profilu możecie podejrzeć historię ew. wpłat lub "aktów wsparcia" i upewnić się, że wszystko dotarło w prawidłowym stanie i zostało zauważone wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.