Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyłączenie pionowego paska przewijania.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
PB~
Tak jak w temacie, czy możliwe jest wyłączenie PIONOWEGO paska przewijania? Chciałbym przewijać listę jedynie scrollem myszki.

Jest mi to potrzebne do uzyskania pełnej przeźroczystości komunikatora, czyli TłoK i K+ (ukrycie ramki i toolbarów, przeźroczyste tło listy kontaktów). Gdybym miał małą listę kontaktów to nie byłoby problemów, ale niestety jest ich grubo ponad 100 i pojawia się pasek przewijania.

Grzebanie w plikach konfiguracyjnych również wchodzi w grę smile.gif
WRON3k
schowaj ten pasek za krawędzią pulpitu wink.gif
PB~
Wpadłem na to samo, ale po ponownym uruchomieniu komunikatora, mimo że opcja przyciągania do krawędzi ekranu jest wyłączona, Konnekt pojawia się ze znów widocznym paskiem przy samej krawędzi ekranu. Wtedy muszę włączyć spowrotem krawędzie okna, przesunąć, znów wyłączyć. Denerwujące i tyle dlatego chciałbym poprostu pozbyć się samego paska smile.gif

Edit: Poza tym, przez conajmniej połowę dnia pracuję na dwóch monitorach (nvidia dual view) i wtedy ten pasek zalega mi na drugim ekranie gdzie wygląda to jeszcze gorzej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.