Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana głośności.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Bora
Czasami sobie włączam głośniej muzyke i wówczas jest pewien problem.
Za każdm razem jak dostaje wiadomości to rozchodzi sie takie głośne pierdu po całym domu.
Czy nie dałoby sie np zrobić ustawienia głośności?
Wówczs przy głośnym słuchaniu można byłoby ustawić ciszej odgłosy z konnekt'a i nie byłoby stresów jak coś znowu pierdyknie nad uchem.
Davka
http://k2.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1327

Mój 4ty post w tamtym wątku - podobna prośba.
gilek
Pewnie by się dało :]
OFFTOPIC
Pomyśl trochę o sąsiadach, nade mną mieszka też taki człowiek co lubi sobie głośniej muzyki posłuchać i czasem mam wobec niego niezbyt sympatyczne plany, po prostu chętnie bym go rozszarpał, choć jestem w miarę spokojnym człowiekiem tongue.gif
Bora
głosno nie znaczy że na cały blok.
Poprosty np fajne jazz'owe kawałki trzeba podkręcić (podkreślam w normie) tym bardziej że cześć mp3 jest cichsza.

Na tym forum zauważyłem że najskuterzniejsze jest założnie wyrażnie topic'u z konkretnym oczekiwaniem a mozna sie szybko spodziewać odpowiedzi (np bramka miasto plusa).
Pare osób wspominało o tym przy okazji i był mały ruch w tym kierunku, a wystartzył 1 temat i odrazu po dniu (za co jestem wdzięczny twórcy wtyczki).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.