Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprawdzanie Pisowni
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
kevinator
Już od dłuższego czasu zaglądałem na forum w poszukiwaniu wtyczki umożliwiającej sprawdzanie pisowni przed wysłaniem wiadomości. W końcu postanowiłem się zarejestrować oraz napisać posta z takim pomysłem. Zauważyłem, że temat był kilkakrotnie poruszany( TUTAJ ), ale bez większego rozgłosu. Czy byłaby taka możliwość aby jakiś developer zrobił taką wtyczkę? Na przykład wykorzystując bibliotekę słów z najbardziej powszechnych programów jak Word czy Firefox?

Tak to wygląda w nowym GG: Screen #01 || Screen #02
paktofon
dołaczam sie do prosby.bylo by bardzo milo gdyby taka wtyczka niedlugo sie pojawila smile.gif
jojo_sct
Uważajcie bo się doczekacie, nie wiem jak wy ale ja nie zamierzam czekać na nową wersje konnekta i wolę się przesiąść na coś "świeższego"

PS.Nie będzie to nowe gg
paktofon
no zobaczymy jak to bedzie. mi sie tam konnekt w miare podoba.chociaz faktycznie przydalaby sie nowa wersja !.i lubie ten program.
paktofon
z dniem dzisiejszym zrezygnowalem z konnekta mad.gif nic nowego sie nie pojawialo.zadna nowa wersja. ehhhh szkoda.
octxxx
A po co nowa wersja? IMHO obecna jest wystarczająca, razem ze wszystkimi wtyczkami.
Pawu
dołączam się do prośby smile.gif też szukałem czegoś takiego od jakiegoś czasu
Dexterxx
Jest już wtyczka sprawdzająca pisownię jednak korzysta z office'a, dokładniej silent uruchamianego worda.
A co do naśladowania edytorów, tzn podkreślanie na czerwono pola tekstowego to z tego co pamiętam nie jest to możliwe do uczynienia w K. (ale nie daję głowy!)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.