Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad z kontaktem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mam taki maly problem dodalem swego czasu kontakt typu bbc@news.jabberpl.org lub neowin@headlines.chrome.p jeden problem polega na tym ze jak autoryzuje neowin to przychodza mi wiadomosci dwa razy jednak jak wykasuje kontakt przychodzi mi tylko raz wiedz albo trzeba wykasowac kontakt albo nie autoryzowac
ale bbc z jabberpl przychodzi mi czy tego chce czy nie wziolem i cofnolem autoryzacje (nawet na psi) widze ze nie ma autoryzacji teraz wystarczy wykasowac kontakt wykasowalem wszystko pieknie ale za chwile przychodzi nowy news z tego serwisu smile.gif (wogle mam pelno timeout ale to chyba wina serwera) no i tak przyszedl news zagladam do ustawien kontaktu nie jest dodany ale jest autoryzacja troszke sie zdziwilem dodalem kontak patrze nie ma autoryzacji jak usune pojawia sie slowem nie da sie go odautoryzowac przychodzi czy chce czy nie igonra jeszcze tylko nie probowalem no ale to nie jest normalne rozwiazanie problemu problwame to robic na innyk klietach i bez skutku wie moze ktos co sie dzieje?
^BerZerK^
zaczniesz w koncu uzywac takich przydatnych znaczkow --> ., ? sa na klawiaturze troszke wyzej i bardziej na prawo niz spacja. jak na razie to z tego belkotu mozna wylowic ze masz problemy z autoryzacja w jabberze i tyle..
^BerZerK^ skarbie ty moj kochany jesli nie chcesz mi pomoc lub cos ci sie nie podoba to porostu nie pisz
karambol
^BerZerK^: Popieram.

MEK: Widać jest tu więcej osób, które mają problemy z Twoja "nowomową". O ile opuszczanie polskich "krzaczków" jest jeszcze do zrozumienia to pół-stronowy elaborat który napisałeś, pozbawiony interpunkcji staje się listą przypadkowych słów. Ktokolwiek chciałby ci pomóc, musi najpierw z dziesięć razy przeczytac to, co wypociłeś, żeby wogóle zrozumiec o czym piszesz...[/b]
prosze bardzo karambolku smile.gif
Dodałem kontakt bbc@news.jabberpl.org nie mogę anulować autoryzacji nawet po wykasowaniu kontaktu
hao
Czy do takich rzeczy się przypadkiem nie trzeba rejestrować? Jak do transportów?
Olórin
w przypadku rss wystarczy dodac kontakt i dac mu autoryzacje(i o nią poprosic), aby wyrejestrowac cofnąć i powinno pomóc smile.gif mozliwe ze chrome cos nawala....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.