Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify reloaded
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
nix
UWAGA UWAGA!
Nabieram ochoty na programowanie! Wiec czas sie znajdzie :twisted:
Dlatego pytam Was co byście chcieli w K.Notify? Czego brakuje? Co dodać?
Czekam na ciekawe propozycje :twisted:
MiLKA
QUOTE(nix)
Nabieram ochoty na programowanie!

muzyka dla mych uszu :)))))

ja bym prosil o personalizacje ustawien knotify per user

a tu ponizej takie male _propozycje_ ktore wpadly mi do glowy, lub zobaczylem gdzies indziej (nix, moze bys postawil obok tego jakie sa szanse na wykonanie ?? ;P)
- drugi format animacji a dokladniej fade-in i fade-out
- ikonka po srodku wielowierwszowej wiadomosci
- jedno okienko knotify dla jednej wiadomosci
case
Tak! Tak!

Propozycje MiLKi mi sie podobaja + na pewno pasowalo by sie uporac z bug'ami kIEview... [ale to inny topic :wink:]
ja bym dodal jeszcze taka prosta rzecz, jak rozpoznawanie transportow przez kNotify, bo w chili obecnej wszystkie kontakty maja ikonke jabbera w tip'ie kNotify

PS: pozwolisz umrzec kBot'owi nix :?: , czy moze jakas reanimacja jest przewidziana [nie koniecznie w najblizszej przyszlosci, bo to najwieksza porazka (upadek najlepszej wtyczki !!!)]
karambol
hmmm.. no ja to bym proponowal sie zabrac za TODO... ponoc lista jest dluga jak stad do placu grunwaldzkiego wink.gif
LooZ^
Ja poprosze pizze... Prosze juz ktorys raz, a w dalszym ciagu nie dostalem sad.gif

A tak na serio to na usta cisnie mi sie jedno slowo : k.BOT biggrin.gif
odludeq
'lamanie' dluzszych opisow.. tzn zeby dlugie opisy wyswietlaly sie w dwoch liniach.. a nie przez pol ekranu..;)
KOSMOS
To co piszałem na PRIV'a łączenie możliwości rozciągania + powtarzania jakiegość obczaru obrazka.
bakerss
hmmm nie wiem co jeszcze można zmienić w tej wtyczce... wydaje mi sie, że jest już dosć dobrze rozbudowana - nie to co kIEview, ale wybór należy do twórcy...
gosciu
Zdecydowanie najwazniejsza jest mozliwosc personalizacji co do poszczegolnych uzytkownikow.

Nieglupim pomyslem byla by rowniez mozliwosc niepokazywania zmiany opisu bez zmiany statusu (no przeciwko auto statusowi).
Możliwośc ustawienia pozycji pokazywanego okna smile.gif..pff znaczy notifitora biggrin.gif..
Sleeva
Personalizacja - w momencie wyświetlania dostępności opcja wyświetlania mordki (zdjęcie jpg gif bmp)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.