Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Popsul sie sam :o
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
szen
Przed chwila wlaczylem sobie kompa uruchamiam konnekta i wyskakuje http://szen.neostrada.pl/error.gif taki blad jak na skrinie o.O ale rano bylo dobrze nic nie zmienialem :/ wszystkie ustawienie i kontakty poszly w pizdu ;/

BTW:
gdzie w konnekcie jest opcja eksportu listy kontaktow na serwer albo chociaz do pliku??
alberht
najlepiej mieć uaktywnioną wtyczkę exPimp, tam masz do wyboru opcje eksportu kontaktów [nie w formacie gg, tzn że nie zaimportujesz ich w oryginalnym gg] oraz ustwień i importu obydwu, a znajdziesz ją w menu konfiguracji, tzn po kliknięciu w strzałeczke obok biggrin.gif
hao
można również po prostu kopiować zawartość katalogu z profilem...
bigboy177
Albo całego konnekta mieć gdzieś jako kopię zapasową... Ja tak robię i nie ma problemu z niczym. Po przeinstalowaniu Windowsa instaluję konnekta i nagrywam kopię zapasową na tą zainstalowaną i wszystko jest OK... biggrin.gif 8)
Olórin
mój K leży na dysku D (wraz z profilem) i jest już od paru ładnych reinstalek, nic mu się dotąd nie stało ;]
szen
No tylko ze ja nic nie robilem wlaczylem kompa i lipa nie dziala, a bedzie kiedys w konnekcie mozliwosc wgrywania kontaktow na serw? smile.gif
szen
Po tym errorze, dodala sie nowa grupa. I oczywiscie nie mozna usunac tej grupy tongue.gif
Peper
QUOTE(szen)
(...) a bedzie kiedys w konnekcie mozliwosc wgrywania kontaktow na serw? smile.gif


Kontakt -> GG -> Eksportuj/Importuj listę
UNK
szen moze miales jakis zawiaz windowsa, albo nagle zachcialo mu sie srpawdzac dyski i wykryl bledy, albo masz jakiegos virusa ktory dobiera sie do plikow bazy danych tongue.gif
plik sam od siebie nei moze sie zepsuc
ewentualnei moze to byla sprawka konnekta tzn jakiejs wtyczki lub konnekt sie cos wisnal no i pliki sie uszkodzily
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.