Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomocnik-Gdzie to wszystko wklejać i wypakowywac?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
AdasLady
Witam
Mam prośbę, aby ktoś stworzył w Konnekcie na stronie Komunikatora lub na forum MIEJSCE lub TEMAT dla mniej światłych komputerowców (tak tak, tacy jeszcze są i będą) z informacjami, GDZIE I W JAKI SPOSÓB wypakowywać i zapisywać te wszystkie wtyczki, style, i wiele innym. Moderatorom oszczędzi to na pewno kłopotu i nerwów. Krótki opis krok po kroku.
Na niektórych forach (służę linkami do nich) - tworzący skórki, tematy, mody, wtyczki, style itp.. mają OBOWIĄZEK pod swoją twórczością zamieścić info gdzie wypakować lub wkleić ..może wziąć dobry przykład ??
Krótko : C/Program Files/Konnekt/... i co dalej? nie każdy wie!
To bardzo proste a wiele ułatwia.
Dziękuję smile.gif

oto przykład, forum mojego telefonu:
http://forum.modopo.com/patches/t-15560-ef...fw58/page4.html
SkkF
http://kfaq.info/
AdasLady
dzięki SkkF !
choć z tego Faq też już wiele linków-odnośników przeszło już na tamten świat smile.gif ale dobre i to
Wizard
Przeszło, bo kPlugins padło na dobre raczej. W wolnej chwili być może zaaktualizuje linki, przynajmniej te, które się da.

Pozdrawiam


Edit: Zaaktualizowano.
AdasLady
dzięki Wizard, mam jeszcze jedno pytanie dotyczące GetToNow- ono mi po prostu nie działa, brak mi juz sił i pomysłów- a testy robiłem już jakie są tylko możliwe i nic.. moze mam zainstalowane COŚ co tej wtyczce po prostu przeszkadza działać? wywalę to i już.
ps. mam iPlusa, testy na neostradzie i inn.
Proszę o pomoc. Dzięki.
Piczon
liżcie dalej dupe swojemu hao tao on i tak sra na was i na ten projekt, pewnie na egzamin z programowania napisał konnekta i reszta go jebie bo zaliczone. Do roboty się weźcie matoły bo robić niema komu, stadiony budować, a nie ubóstwiacie tego kolesia on osrał już to wszystko
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.