Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uruchomienie wielu profili na jednym komputerze
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Konstruktor
Witam, jestem początkującym użytkownikiem, więc proszę o wyrozumiałośc, próbowałem znaleźc odpowiedź na moje pytanie, ale pytam, bo nie znalazłem...
w jaki sposób uruchomic 2 profile na jednym kompie...
pozdrawiam

aha..chciałbym dodac, że pisze tylko z użyczonego konta kolegi:)
SkkF
Dodaj -profile do opcji uruchamiania programu, zresztą było - poszukaj.
ZielaK
Jeśli używałeś wtyczki K+ i miałeś włączone tworzenie kopii zapasowych, to można je odtworzyć. Najprawdopodobniej pliki profilu masz w folderze C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\stamina\konnekt\[nazwa profilu]. Tam jest folder backup z kopiami ustawień. Skopiuj katalog z dnia przed awarią do C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\stamina\konnekt\, czyli obok dotychczasowego profilu.

Jeśli nie używałeś K+, to możesz liczyć na to, że podczas drugiej instalacji zmieniły się ustawienia w rejestrze a pliki pierwszego profilu są nienaruszone. Sprawdź czy foldery profiles w obu miejscach instalacji zawierają jakieś pliki. Jeśli tak to skopiuj je tak jak wyżej opisałem. Może też kiedyś wyeksportowałeś ustawienia wtyczką exPIMP? Wtedy utwórz nowy profil, uruchom go i zaimportuj konfigurację.

Powinieneś usunąć jedną instalację Konnekta. Wcześniej zrób jednak kopie wszystkich niepustych folderów, o których wyżej pisałem. Aby uruchomić kolejny profil dodaj do ścieżki uruchamiania parametr -profile=[nazwa profilu] (-profile pokazuje menu profili).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.