Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Archiwum nie dziala.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KV109
Po formacie systemu XP przestalo mi dzialac konnektowe archiwum. Archiwum przestaje dzialac w momencie, kiedy uruchomie mojego K z wiecej niz jednego profilu (nie dwa naraz, tylko po prostu, raz u siebie, raz u brata). BARDZO mi sie to nie podoba, czy ktos moglby cos na to poradzic? Dodam, ze nie musialem reinstalowac K po formacie, bo nie mialem go na partycji systemowej, ale potem i tak to zrobilem. Poza tym kompaktowalem, kasowalem pliki historii, ale ciagle nic.
KV109
Dolacze do tego jeszcze jedna sprawe. Kiedy uruchamiam K i odbieram mesgi, wszystkie mesgi maja ta sama date: moment uruchomienia K. Czyli otwieram K o godz 10:00 i wszystkie mesgi maja czas 10:00. Jest to bardzo irytujace, bo nie wiem, kiedy ktos odpisal na moje mesgi.
nix
sprawa z czasem otrzymania wiadomosci - moze masz nienajnowsza wersje kJabbera - pamietam ze taka sprawa byla w poprzedniej wersji kJabber
KV109
Nie mialem zainstalowanego Jabbera i to przez to. Ale troche to dziwne, zeby po to, zeby dzialala historia, musiala byc zainstalowana wtyczke, ktorej nie uzywam...
hao
A czym objawia się "przestawanie działania" ?
KV109
Tym, ze nic nie zapisywalo sie w historii. Historia byla czysciutka. Teraz historia dziala, ale dalej, kiedy obieram wiadomosci, ktory ktos mi wyslal, gdy bylem niedostepny, wszystkie maja ta sama date.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.