Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gotowa paczka z Mirandą?
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Rudzik
Wszyscy dobrze wiemy że Konnekt już umarł, tak więc fajnie by było żebyśmy wspólnymi siłami stworzyli paczkę z Mirandą. Tzn coś w rodzaju Konnekt Plus.
Co o tym myślicie?
Chodzi o to żeby jak najbardziej przypominała Konnekta.
SkkF
QUOTE(Rudzik @ 9.03.2009 - 17:43) *

Chodzi o to żeby jak najbardziej przypominała Konnekta.


Po co? Miranda to inny program i upodabniając ją do konnekta nie wyciągnie się jej wszystkich możliwości, a funkcji konnekta wszystkich też nie pokryje.
joshua
prawda,że to inny program-ale chyba Rudzik'owi chodziło o to żeby Mirandę za pomocą konfiguracji upodobnić do konnekta(w wersji default-owej,bo chyba inaczej nie można) i wgrać maksymalnie dużo wtyczek które odpowiadają wtyczką w konnekcie(jak sms, czy inne kstatuslogi wink.gif ). pomysł dobry uważam-łatwiej będzie się przenieść(przynajmniej na jakiś czas) gdy konnekt mam nadzieję tymczasowo się nie rozwija.
Rudzik
Tak, właśnie chodziło mi o upodobnienie do domyślnej wersji K. A uwierzcie mi że Miranda to najbardziej konfigurowalny komunikator jaki kiedykolwiek powstał.
W Mirce przynajmniej jest pewność że nikt nie porzuci projektu, bo jest ona Open Source ;p

Uważam że jeżeli byli by chętni do tworzenia to można się za to zabrać, doskonale wiem że może sobie poradzić z tym jedna osoba, ale im więcej tym lepiej, więcej osób z pewnością szybciej będzie szukać themów itp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.