Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niedostarczanie wiadomości
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
SpookyAga
Witam,
Piszę do was z dość poważnym problemem.. mianowicie od pewnego czasu na konnekcie nie dostarcza mi wiadomości.. pół biedy by było gdyby wyskakiwało powiadomienie o niedostarczeniu.. takie coś jednak się nie pojawia.. a rozmówca po drugiej stronie wiadomości nie otrzymuje. Bywało też tak że i ja nie otrzymywałam wiadomości z drugiej strony.. potem się to odblokowywało nowe wiadomości docierały, stare jednak nie.. Pojawiło się to mniej więcej z wejściem nowego gg jednak rozmówcy nie mieli tej wersji tylko starą.. nie wiem kompletnie co się dzieje.. czy jest na to jakaś rada? Nie chce rezygnować z konnekta, na prawdę uwielbiam ten program i korzystam z niego już kilka lat, wcześniej nic takiego się nie działo.. Zainstalowałam konnekt plus, problem jednak nie zniknął.. tak samo wiadomości nie docierają.. Pomocy sad.gif
WRON3k
zaktualizuj listę serwerów na taką:
91.197.13.4
91.197.13.33
91.197.13.6
91.197.13.7
91.197.13.14
SpookyAga
Dzięki ;] wiem już że w Konnekt Plus nie działa..
Ale w zwykłym konnekcie póki co dostarcza wiadomości smile.gif dzięki wielkie za pomoc happy.gif
SkkF
KonnektPlus to tylko skonfigurowany konnekt, więc nie powinno być żadnych róźnic. Błędy w działaniu mogą wynikać tylko z niepoprawnej konfiguracji.
SpookyAga
Nie wiem, konnektPlus szczerze mówiąc ściągnełam tylko dlatego że nie dostarczało wiadomości na starym konnekcie, wielkich różnic nie zauważyłam pomiędzy nimi oprócz tego że mnóstwo błędów krytycznych mi w plusie wyskakiwało zanim jakoś go porządnie skonfigurowałam ;P
GePasta
Ja mam podobny problem, tyle że już mam tą wtyczkę GG8.0 i wygląda to tak, że do niektórych dochodzą wszystkie wiadomości, zaś do inny co któraś wiadomość sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.